Horor

BLATA
Jednou takhle po večeři před 1125 lety se bohatému hraběti Menchestrovi objevil vzkaz na posteli „dnes o půlnoci u rybníčku v lese“ a vzhledem k tomu, že měl tajnou milenku Marii, na místo schůzky se vydal. Marie byla jen venkovské děvče a on ji využíval hlavně ke svému sexuálnímu „uspokojení“. Jak odbyla dvanáctá, běžel vyzdobený jak vánoční stromeček k lesu.

Ona už tam byla, šli na procházku lesem a povídali si. Zrovna když vyprávěl něco o snobáckém strýčkovi, otočil se a zjistil, že Marie tam není. Najednou mu připadal les temnější a všude se ozývaly tajemné zvuky. Byl vystrašený tak jako nikdy, ani když se jeho bratr převlíkl za mumii a v noci ho šel vystrašit.

Za chvilku uslyšel její úpěnlivé volání. Běžel za hlasem, ale když si myslel, že je skoro tam, zase se ozval výkřik kousek opodál, tak za ním zase běžel, ale zas když tam skoro byl,opět kdesi opodál, a proto běžel, běžel, běžel a když už nemohl, zastavil se a vtom….

…a v tom mu začal tát písek pod nohama. Došlo mu to. Je v bažině,propadá se. A najednou uviděl větev stromu,větev co mu zachrání život-říkal si. Chytl se, ale pod spocenýma rukama mu vyklouzla. Zkusil to ještě jednou a tentokrát se pokus vydařil. Držel se,držel a v tu ránu uviděl Marii, čistou, voňavou,zdálo se jakoby ji nic nebylo. Už, už chtěl zakřičet hurá,ale radostný smích přerušilo burácení motorové pily. Marie větev přeřízla a Menchester se topil v bažině. Ještě než se za ním uzavřela hladina slyšel skřehotavý smích Marie…

22 komentářů: „Horor

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.