Eufórie

Mám hroznou radost. Zítra totiž jedeme na špv (no, ona to škola v přírodě není, je to školní výlet, ale koho to zajímá?) a od mé kamarádky, co měla radost absolutně ohromnou, jsem ten pocit převzala. Juchuchuchuchuchuchuchuchuchuchuchuchuchůůůůůůůůů!!!!!!!!

Před malou chvílí jsem si „zbalila“, no spíš pokusila zbalit. Vzhledem k tomu, že jsem nenašla PÁR věcí (trička, kraťasy, boty…), tak se nemůže říct, že jsem si zbalila a proto píši, že jsem se o to pokusila. Absolutně nevím v čem zítra pojedu. Kdyby bylo přiměřený teplo vzala bych si jeany, ale protože bude vedro hrozný, potřebuji si vzít něco, v čem bych se neuvařila (ne jeany) a něco, co by mi bylo pohodlný (ne sukni). No, tak to mi teda řekněte co si mám vzít, když nemám žádný tříčtvrťáky, kraťasy a kalhoty, který jsou takový volnější a z „letní“ látky jsem nechala u dědy. No?? Nevíte. Sama se nechám překvapit, jak si povedu.

Dnes jsem slíbila kámošce Báře(,která nejede, protože se jí v podobný termín vdává teta (myslim)), že si budu zapisovat vše, co se tam bude dít-jen malé zápisky-a pak ji budu vypravovat co se stalo tak úžasného, že jsem si to zapsala. Přibalila jsem si na to na to notýsek s opicí, který mi dala Markéta.

Na pokoji jsem chtěla být jen s Verčou, ale pak se zjistilo, že 2lůžáků je málo tak jsem ještě s Markátou a Bárou (Mikulkovou). Ježiš, teď to asi vyznělo tak, že mi to vadí. NÉ,nevadí, jen tak pro zajímavost.

Já končíííííííím.

10 komentářů: „Eufórie

  1. jj je to zralý..nějak podobně sme si i my užili JAK ŠVP TAK I HORY….je to prostě užasný..pá užívejte si prázdninky bez nehod a urazu……pá MIŠA

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.