Švp- druhý den-sobota

A máme tu druhý den, včera jsem napsala něco o okně, že bylo na západ. Ano, a já jsem byla zvyklá, že mě probouzejí paprsky slunce, které mi vždy svítí do xichtu. a proto jsem si myslela, že je ještě noc a PROTO mě to sralo. Málem jsem se neprobudila, ale musím uznat, že mám větší smysl pro vstávání než Bára M. a Verča. Ty jsme musely probouzet až do té doby, kdy jsem zařvala, že je za 5 minut snídaně. Jinak Markéta běhala po pokoji už před budíčkem a já jsem byla VĚTŠINOU už polovsbuzená.

Ke snídani byly rohlíky s malou kostkou másla, malým čtverečkem marmelády a čaj, tentokrát nám dali hrnečky-před tím jsme používali plastové kelímky a pěkně hnusný pití z várnice. Po snídani jsme šli zase do Stráže nad Nežárkou, ale teď jsme měli rozchod a ještě se šlo na nějaký zámek, KDE JSME PŘEDČÍTALY (já a Verča) referát o Emě Destinové a vzhledem, že mé čtení není v nervozitě (já se klepu když to čtu před třídou, natož před dvěma a ještě na zámku!!!) zrovna nejlepší, Verča toho četla mnohem víc. Pak na tom rozchodu jsme se s Verčou se rozhlížely po tom malém městečku, spekulovaly jsme proč je to město, našly jsme levnější samošku, viděly železářství jako hrad a také jsme si chtěly koupit točenou zmrzlinu, ale vzhledem k tomu, že měli zavřeno nekoupily jsme si zmrzku žádnou. Ještě jsem zapomněla napsat, že jsem si zapomněla doma říct kapesný a tak jsem si půjčovala. Když jsme odcházeli, zahlídla jsem kluky jak si dávaj tu točenou zmrzlinu tam, kde měli zavřeno. Ihned jsem požádala o to aby jsme si ji taky mohly koupit a Učitelka to po přemlouvání odkývala. Byla hrozně dobrá, akorát nechápu jak to, že měla otevřeno teď a předtím ne!!!?!!!

Po obědě, který byl zase s plastovými kelímky, jsme šly na pokoj a tam už ležel jeden spolužák s mobilem v ruce, většina u nás byla opravdu jako doma. Naše věštící koule nebyla koule, ale pomeranč, co sloužil jako detektor lži. V pokoji byl nadměrně hrozný bordel.

Po poledním „klidu“ jsme se šli koupat do nějakého lomu, já jsem do této doby nevěděla co je to lom! Šly jsme cestou a pak lesem, kde rostly borůvky, ale ty mě zatím nezajímaly. Pak byl na jedné straně velký les a na druhé malý-školka, a ty malé stromečky jsem si pamatovala z těch dob, kdy jsem tu byla. Lom vypadal špinavěji, než říkali Učitelé, ale zase čistěji než jsem si to představovala. Byli jsme rozděleni do tří skupin po 10-myslim. Každá skupina byla ve vodě 10 minut. Já jsem byla v 1.- pro mě důležité osoby ve skupině: Verča-dělaly jsme kraviny, Markéta a Bára-kámošky a kraviny, Matouš-člověk málo těžký si vlezl jako by „na koně“ pod vodou a on ho držel za nohy, pak se vymrštil nad hladinu, Matouš nohy člověka nějak hodil za sebe a člověk pak udělal salto do vody. No, nevim jestli jsem to popsala dobře, ale prostě to bylo úžasný!!! Po 10 minutách ve vodě jsme šli na břeh, usušit se a já a Verča jsme dělaly hrad z písku. Kluci si pak dělali také svůj hrad, ale my jsme ho měly hezčí a pyramidovější;o) Kluci z jiný skupiny začli v písku kopat velkou díru a všichni ostatní postávali kolem a koukali na toho, kdo zrovna kopal. Opravdu nechápu co tam viděli (asi to, že tak stáli „idolové“ všech dilin, jak jsem o nich mluvila včera. Vešli jsme do vody po skupinách asi ještě 2krát a na konci mohli jít do vody všichni co chtěli, protože jim myslím ta poslední skupinka nějak nevyšla nebo co, a tak nás tam šlo asi třeba 12-důležité:Matouš-zase to samí, Tomáš B. a Honza R.-vzali si zase někoho lehčího, ten si stoupl na ruce obou a prostě ho zase vymrštili, ale teď to bylo salto ve vzduchu, skvělý salto…Po cestě zpátky, jsme si s Verčou sbíraly borůvky a jahody, byly jsme pořád pozadu.

Večer byla diskotéka, ti co na ní nešli měli být venku s komárama. Nejdříve se tam přinesli bedničky někoho, ale pak se všechno nějak sralo (discman-hlasitost), že tam dali moje a já jsem byla hrozně pyšná. Začátek diskotéky stál za naprostý hovno, nikdo netančil, většina holek seděla v hloučku a jenom čuměly. Když se dal nějakej ploužák jen seděly- KRÁVY, to opravdu nepochopím, když chtěj diskotéku mají tančit a když neumí tančit na rychlý, maj aspoň ploužákovat, jako kluci. Víte kdy se to teprve aspoň trochu rozjelo?? Když odešly 2 holky tak se hlouček začal rozpadat a většina začala tančit, bylo to o moc lepší, ale kdyby neodešly ty dvě, asi by to bylo hrozný. Verča ještě tenhle rok s naší třídou nikde nebyla a tak se hrozně těšila na diskotéku, a když viděla jak je to hrozný byla z toho moc smutná. To já jsem měla překvapivě neutrální náladu, ale spíš takovou přinasranější. Markéta je hroznej magor, s ní jsem pařila asi nejvíc, pak Eliška R. mě překvapila, protože se chovala jinak než normálně, vysmátějš, skvělejš-ježíši to jsou „patvary“-no prostě byla úplně jiná, než většinou. Po supr „díze“ (teď jsem to napsala jako totální diskofil!) jsme ještě kecaly a kluci zase slíbili, že přijdou v noci. Přišli, ale my jsme usnuly a oni nás nechtěli budit.

2 komentáře: „Švp- druhý den-sobota

  1. Přidej, přidej chci slyšet všechno.Hele, kdo se dal s kým dohromady? A zamiloval se někdo z vás (nebo z kohokoli) do někoho? Rychle piš, rychle piš. Jo, rozhlásili jste na ŠVP to o tý diskotéce? Mám podezření, že ne, protože jsem to dneska musela psát Béčku na tabuli.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.