Švp- třetí den-neděle

Dnes jsme měli na plánu celodenní výlet. Ráno přišla Učitelka a vybírala 130kč které jsme si měli vzít bokem na teď a vzhledem k tomu, že jsem si zapomněla peníze, zatáhla to za mě, ale musím jí to vrátit ;o(

Po snídani se bodovalo a my jsme asi zase dostaly to nejhorší. Asi se divíte proč říkám/píšu asi. Je to proto, že to nikde nevyvěsili, protože si zapomněli izolepu!!.!! Je to možný? Vždyť já, i kdokoliv jinej jim mohl půjčit! A já dosud nevím co jsme včera, předevčírem, zítra dostaly. ACH JO. No, to je v podstatě jedno. Po bodování a snídani jsme dostali něco mezi svačinou a obědem-housku s (asi) taveným sýrem, broskev, Horalku a možná ještě něco. Šly jsme k autobusu, zase tam kde nás minulej autobus (když jsme sem přijížděli) vyhodil. Rychle jsem se s Verčou přifařily do zadu. Tam byla prdel. Celou cestu jsme dělaly kraviny s klukama i bez. Jeli jsme do Českých Budějovic, tam to Verča zná, protože tam myslím 2 nebo 3 roky bydlela, ale pak se rodiče rozvedli a máma se přestěhovala do Prahy. Vystoupili jsme na největším čtvercovým náměstí v Evropě a dali jsme si okružní pochod, což bylo v tom hroznym vedru dost hrozný.
Po procházce jsme měli rozchod. Verča mě a Báru M. chtěla zatáhnout do jedný skvělý cukrárny Sluníčko, ale nějak si spletla cestu a šly jsme úplně jinam. Když jsem nastoupila zase do autobusu, chtěla jsem si sežrat mou Horalku, ale nemohla, protože byla na sračku a to do slova.
Jeli jsme teď do Krumlova. Nejdřív jsme šli do takové pohádkové části Krumlova. Tam jsme měli rozchod a já jsem si koupila zmrzlinu. Pak jsme šli na nějakej hrad a tam byl krozně magornej průvodce, takovej jako že neříkal text, tak jak ho měl být naučený, ale prostě přeskakoval a nemluvil jako robot, který to má jen naučený. Když jsme vyšli z té „pohádkové“ části čekali jsme na autobus a při tom jsem se zakecala a málem jsem ho s tou zakecanou kámoškou nestihla.
Další zastávka byla v Třeboni. Jeli jsme kolem rybníku/jezera Svět a pak ještě na nějaký zámek. Když jsme dostali rozchod bylo to hrozně nudný. Půjčila jsem si mobil od jednoho kluka a hrála hry, ale to mě taky nezabavilo. Většina našich puberaťáků si koupila hopíky v takovejch těch automatech, jak se tam strčí třeba 10korur, otočí se a vypadne hopík, žvýkačka nebo takový ty kravinky ve vajíčku.
Někdy, nevím přesně kdy, ale bylo to ještě před večeří, Báře M. se udělalo blbě. Bolela jí hlava apod. , tak šla na marodku. Měla tam krásnou koupelnu a asi 6 zásuvek z toho 2 páry podsebou! Ten den večer byla bouřka. Přišly jsme Báru několikrát navštívit. Pak nám Učitelé zakázali diskotéku, ale měli jsme být v té učebně (byla tam učebna, ale my jsme ji používali k rozptýlení) kde jsme měli před tím diskotéku a tam jsme museli být zase jako včera 2/3 hodiny, no, takže hrozná nuda a pak někoho napadlo že by jsme si mohli udělat takový nelegální disko. Tak jsme začali, ale pak se to prokeclo a žádná diskotéka nebyla. Verča se tam dozvěděla věc, co radši ani vědět neměla a z toho byla úplně na sračky.
Ještě jsem si teď vzpomněla, ža jsem se Sestrou vedla hrozně dlouhý rozhovor. Hrozně se mi stýskalo a to jsem ji neviděla jen 3 dny, jaký to bude až pojede na 10 MĚSÍCŮ do té Francie!!!!! Jak jsem tam tak s ní kecala a chodila po chodbě sem a tam vyšel jeden kluk z toho 5tilůžáku a namítl něco ve smyslu „Trpíš samomluvou??“ , no a to za 3 měsíce mluvit už nebudu, protože na nějaké besedě o tom pobytu říkali, že by jsme s nima měli mluvit co nejméně, ža si pak lépe zvyknou na jinou rodinu. Pak jsem taky viděla jednoho kluka s nafouknutým kondomem , ale to je jedno, jen mi to přišlo takový zvláštní . ;o)
Dobrou!
PS: přihozená anketa na vás čeká! Tak hlasujte!

2 komentáře: „Švp- třetí den-neděle

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.