Konec roku (školního ;o)

AAAAAAAAAAAAAACCCCCCCHHHHHHHHHH JOOOOOOO!!!!!
Takové pocity jsem ještě nikdy na konci školního roku nezažila, zažila jsem Smutnost-když jsem přišla před školu a nikdo tam nebyl, všichni se rozprchli, Naštvání- dala mi horší známku, Překvapenost- dal/a mi lepší známku, Radost- užívala jsem si první rok s mou novou školou/třídou (polívali jsme se v hrozném dešti vodou na Křížku apod., ale snad nikdy jsem nebrečela a nekecala s kámoškama 2 hodiny v zimě a dešti. To bylo poprvé. Markéta, Bára M., Bára H.- tyto dívky odcházejí, každá je úplně jiná, a proto každá nějak jinak skvělá. S nima a ještě s Verčou jsme po odzvonění 9ťáků probíhaly školu, zdravily učitele a tak. Všechny tři brečely, měli asi 5 hysterických záchvatů, já s Verčou jsme se mírnily, nevím jak jí, ale mně to ještě nedošlo. To, že je neuvidím každý pracovní den, že neuslyším Bářin M. ironické hlášky , že si už nevyliji srdce Markétě, která mě vždycky povzbudila a řekl, že to nad čím se trápím je kraviny a TAK!!!!! Myslím, že už mi to docela DOCHÁZÍ! Ach jó!

Kecaly jsme spolu před školou, pak přišel Matouš, pak Verča odešla, pak přišli 2 kluci,pozdravili a odešli. Nasralo mě to a tak jsem za nima ještě s Bárou H. a Markétou a já jsem jednomu skočila na záda. Zase jsme řekli jen „ahoj“, nic dojemnýho. Když jsme přišly před školu Bára ani Matouš tam nebyli. Chtěla jsem volat, ale Marky mě zarazila; byli na zastávce a právě nastupovali do tramvaje. My ostatní jsme šly do krámku. Když jsme už nakoupily, sedly jsme si na nějaký „obrubník“ kolem budovy. Za chvilinku mi volala Bára M., že se jí stýská, navrhla jsem aby jela sem, přijela. To už jsme byly před školou. Šly jsme dovnitř, byly jsme tam zase dlouho, ale pak už bylo docela pozdě (kolem 11 hodiny). Šla, nebo jsem spíš běžěla domů.

3 komentáře: „Konec roku (školního ;o)

  1. To bude v pohodě, zařiďte si spolu nějakej kroužek (třeba tancování) a když se budete takhle pravidelně vídat, tak to přežijete (věř zkušené!,o) Já to mám … bůů.o/

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.