Švp- čtvrtý den-pondělí

Čau, je 29.6.a já pořád píšu švp. Už se docela těšim až to všechno dopíšu ;o)

Dnešní den měl být takový odpočinkový, a dle máho názoru byl. Den byl vlastně jako normálně, teď ještě napíši něco, co se dělo vlastně celý pobyt, ale já jsem na to zapomněla; Když u nás na pokoji někdo byl (což byloskoro furt), většinou si hráli, leželi nebo házeli s mým Srdíčkem. Srdíčko je můj polštářek z ikei-má ruce- a já ho má hrozně ráda, proto jsem na něj háklivá. Když mi ho někdo vzal bez dovolení, sebrala jsem mu ho a začala ho-někdy i ostatní- mlátit. Se Srdíčkem se mlátí hrozně skvěle, jak má ty ruce. MIMOCHODEM- Srdíčko se Srdíčko jmenuje a je to muž -ten Srdíčko. Pak mám ještě Rybu z Egypta z Číny (koupili jsme ho v Egyptě, ale na zadku má cedulku s „made in china“), který se jmenuje Ryba (a je to taky ten) a Lucka mu vyrvala na lyžáku oko, ale ono už tak trochu vytrhlé bylo.-MIMOCHODEM. Takže jsem s ním prostě furt někde mlátila. Na mém pokoji všichni poslouchají hlavně disco, a vzhledem k tomu, že poslední dobou poslouchám skoro pouze rock, punk a punk-rock, bylo to pro mě utrpení.

Taky dneska spustil z mobilu 2 písničky (Vlasta a Techno Feckmix), které jsem mu poslala z icq a Markétě (ta má ( hned po sestře) nejpodobnější vkus) se hrozně jí líbili. To jsem měla radost!
Tak teda už dnešek: Ještě před snídaní se k nám zase přestěhovala Bára. Po snídani nám Učitelé oznámili, že budou bodovat, ale že tentokrát chtějí, aby jsme byli při tom. Říkaly jsme si, že je to v pohodě-no a co, ale když jsem slyšela jednu z Učitelek jak řve na kluky, že jsou prasata, vzedmula se ve mně panika a začala jsem uklízet, ale vypadalo to JEN o trošičku líp než před tím. Čekala jsem obrovský komentář, ale ona jen řekla „nestihly jste“nebo něco takového. Dobře . ;o)
Verča byla pořád v prdeli, myslela jsem, že ji odreaguje „bojovka“ , ale byla pořád stejná, možná jen o trochu uvolněnější. Na tu „bojovku“ jsme běželi po skupinách. Jedna z Učitelek řadila do skupin. Já jsem byla v první, takže jsem taky první běžela. Teď zrovna nechci psát co se tam dělo, možná někdy jindy.
Po obědě jsme šli zas plavat, ale tentokrát šlo míň lidí. Vzhledem k tomu, že jsem měla hrozně moc oblečení špinavý, vzala jsem si nějaký, který k sobě vůbec neladilo. Připadala jsem si jako debil ;oD a taky jsme si z toho dělaly hroznou prdel.
Ještě před tím jsme Verču přemlouvaly aby šla, a ona na to asi po hodině kývla!.!.! Cestou, kde jsme sbíraly borůvky se KONEČNĚ odreagovala! Pak už to bylo jako minule až na to že tam nebyli ti kluci s tím větším saltem. Večer bylo vyhlášení bodování, byly jsme PŘEDPOSLEDNÍ!!!!!!!!!!!!!!! Proč??? Já jsem chtěla být poslední! a pak byla diskotéka. Podobná tý před tím.

4 komentáře: „Švp- čtvrtý den-pondělí

  1. Kdo je Pepcha??? A tyhle články vo tom mlejnu sem si přečeetla až teď a uplne sem si to predstavovala a byla sem jiná vysmátější protoze sem byla rozhádaná s holkama(kajou a vercou) a jak mi rikala Bara m. tak sem lepsi bez nich ale to em nebudem tahat. Uz driv sem si vsimla ze pises a venujes se svýmu blogu dobre a je to fakt dobry poctenicko tak se´venuj dal a ja se pripojuju k tvym neustalym ctenarum a budu reagovat na kazdou zmenu ve tvem blogu. Jsi fakt dobra kamoska (ten bazen byl naprosto bozskej treba si uzijem i to kino-rande mesice…doufam ze se to uskutecni ale dohodnem se zejtra ve skole) PA

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.