Pořád prázdniny

Dneska, jsem si konečně umyla hlavu. Jééééééé. Taková čistá a jemnááá!!!, no nic. Udělala jsem si nenormální copánky; jako, že jsem si jich udělala 6 a pak rozpůlila a spletla. Trvalo mi to hrozně dlouho, ale bylo to celkem pěkný.

To jsem ještě zapomněla napsat, že jsem byla od 20. 8. do 26. 8. (včera) u Verči Š. na chalupě. Bylo to super; jezdily jsme na kolech pro zmrzlinu a rohlíky, houpaly na houpačkách, povídaly si o škole, chlapech, prázdninách a tak, hrály ještě s kámoškama její sestry wolleyball (napsala jsem to blbě-já vím), odhazovaly ten velký míč do vzduchu, „věštily“ budoucnost (takový to, jak se obkreslí ruka, a pak se tam píše třeba kolik budu mít kluků, peněz, dětí, jaké budu mít auto, dům…(třeba i kdy a kde bude první pohl. styk, s kým…, ale to jenom někdy)(samozdřejmě tomu nevěříme a děláme to jen z legrace), hrály karty, i jiné-mně dosud neznámé i známé hry, jezdily na loďce, jednou dokonce i plavaly v (studené) přehradě (kde plavou masožravý ryby a já se jich hrozně bála, i když vím, že na člověka si netroufnou). Její rodina je taky dobrá; brácha Vojta, vymýšlí si, chce aby bylo vždy po jeho a pořád za náma chodil, ale jinak roztomilej a chytrej kluk, sestra Kiki, normální (úplně jiná než ta moje) a mamka super. Jejich chata je úžasná, rozhodně se tam člověk nenudí (aspoň né tak jako na naší). No prostě SUPER. Verče se zalíbilo jedno CD z Rodosu (což jsem hrozně šťastná) a tak jsem si vzala její plyšovou ovečku a na začátku školního roku si to zase vyměníme.

Včera si pro mě máma s Sestrou přijely. Těšila jsem se domů, i když tady mě to bavilo, ale doma je doma. Jely jsme do nějakýho Ohromně Velkýho obchodního centra a nejdřív jsme se najedly a pak do Hypernovy na „velký nákup“ toto sousloví máma s Ančou furt opakovaly a já jsem nechápala proč tak Velký nákup a když jsem se mámi už asi po sedmnácté zeptala proč, řvala na mě něco jako „Asi kvůli té oslavě, né!?!?!?“ a zase jsem se zaptala kvůli jaké oslavě….. No prostě jsem se dozvěděla, že zítra se bude pořádat oslava toho, ža Anča odjíždí. Ježiš, teď to vyznilo divně. Budeme pořádat pařbu na rozloučení. Jo, to je lepší, né? ;o) Moc se na ni těším. Sestra je z toho úplně na větvi, já ne, mně to ještě nedošlo. Tak jsme toho teda nakoupily hrozně moc a chtěly jet domů, jenže to jsme ještě netušily, že nám bude trvat měsíc než se dostaneme k parkovišti. Hledaly jsme ho jak střeštěný!!!!!!!!!! To bylo opravdu hrozný, všem to zkazilo náladu. A když jsme konečně odjely museli jsme jet nějakýma objížkama, protože se stalo-asi- několik dopr. (;o)) nehod na jednom úseku, ale z toho jsme se vymotaly docela rychle.

Tak a to proč jsem sem chtěla nejvíc teď psát- to hlavní; Anča si koupila takovou fialovou paruku-tu uvidíte, já sem dám co nejdříve fotku a ona je úplně super, jenže je problém, že si ji bere do Francie a tak ji neukážu kamarádkám ;o( Tak to je to nejlepší. Ona je fakt úplně boží; taková nepřirozená a hrozná, že je úžasná! Juchůůů!… Už jí tu máte.

Tak a ještě něco: jak jsem byla u Verči, oni tam neměli televizi a tak jsem neviděla ani jednu z mích povzbuzujících seriálů-„pravidelnou dávku emocí“ ;o)) Ally McBeal a Červený trpaslík a zrovna takovej supr díl- Psirény! Ten má jeden z nejlepších začátků!
No nic.

Tak to jsem se docela slušně rozepsala-končím.
Tak ještě ne-na něco jsem si vzpomněla. Já s Verčou jsme si založily blog- chlupatykaktus.blog.cz teď mi nejdou odkazy, ale mam to v oblibených stránkách pod „magoři magorní“ nebo tak nějak, pak má ještě sestřěnice a hrozně pěknej – netopyr.blog.cz a ten mám taky v oblíbených: „sestři,sestři, sestřenko“ a ještě Anča má-annette-cz-fr.blog.cz to v oblíbených zatím nemám, ale budu mít. To by mě zajímalo proč mi sakra ty odkazy nejdou!

4 komentáře: „Pořád prázdniny

  1. Ale notak! nevim, co se to děje, ale vypsychovaná z toho vůbec nejsem, dokonce se tam moc těšim. A jak jsme se vymotávaly z toho parkoviště v hypernově, tak to mi taky nevadilo, spíš jsem se tomu smála, protože něco takhle blbýho jsem ještě neviděla,o) Snad mě ve Francii poučej,o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.