Ta oslava

Ta oslava byla od 17:00. Já jsem si myslela, že bude začínat ráno, takže jsem se hrozně nudila. Byla jsem u počítače (hrála Sims 1), u televize, na internetu, v lednici… Na štěstí mi (celkem brzo) zavolala máma, že jí mám přinýst dvě album do auta (Anča někam odešla a máma zase ráno odjela, tím pádem jsem byla doma sama a nudila se), ale pak jsme se dohodly na tom, že pojedu s ní. Nevěděla jsem kam, ale věděla jsem, že je to dárek pro ségru. Měla jsem tušení, že jí dá nějaký sešit, notýsek nebo tak s našima fotkama, ale když jsme zastavily před „potiskem triček“, došlo mi to-to by mě ve snu nenapadlo! Později (v „kopírně“;o) mi máma sdělila, že to nebudou jen trička, ale pižama. Byly 3 a na každém byly jiné fotky a nápis „DOBROU NOC“ nebo „BONNE NUIT“ (to je francouzsky dobrou noc). Jsou fakt moc hezký!

Vrátily jsme se zpět domů. Já k internetu, a asi v 17:30 konečně zazvonili. Vzhledem k tomu, že nemáme „bzučák“, běžela jsem otevřít. Bydlíme ve čtvrtém patře, takže lidi co na schody nejsou zvyklí, mají problémy s vyjitím, ale tentokrát to celkem dobře zvládli. (Ještě jsem zapomněla říct, že jsem s mámou připravila hrozně moc jídla.)

Nemyslete si, že ta oslava byla pro 300 lidí se soukromím hotelem, ne bylo to u nás doma a byla jsem tam já, sestra, máma, teta Ája, strejda Petr, sestřenice Kristýna a děda. To bylo všechno, ale kolik může těchto 7 lidí sežrat jídla, to je snad neuvěřitelné. ;o)) Anči nová paruka sklidila ohromný úspěch, už mám nějaké fotky akorát jsou pořád ve foťáku, tak až ho Anča vyklepne, tak je sem hned dám.

Já s Kriki (tak jí soukromě nazývám) jsme asi v půlce odešly na internet a mezi ostatníma (kromě Anči, ta taky někam odešla) vypukla hádka- jako vždy. Klidně můžu říct, že je to rodinná tradice ;o)). Zapomněla jsem se zmínit o tom dárku. Byla ráda a řekla, že se v té Francii každou noc zhroutí a neusne. (Steskem, kdyby někdo nepochopil). Kolem 12:00 všichni odešli. My jsme pak uklidily pozůstalé nádobí a šly spát.

Je to hrozné už za 1 a půl dne bude odjíždět. No, spíš odlétat. Ach jo. Já si vůbec neumím představit jaké to pak bude, ještě k tomu půjdu do školy, kde budeme mít hrozně moc učitelů a taky hodně kámošek odešlo! Bude hodně změn.

2 komentáře: „Ta oslava

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.