..Co jsem tu nebyla

Tak, od soboty mám konečně internet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsem na vrcholu blaha.Od této doby by se mělo všechno (na mém blogu) vracet do normálu.
Právě si píšu po icq s nějakým francouzem a každý slovo si musím vyhledat ve slovníku! Ale jinak mu rozumím, horší je to, něco mu odepsat… Pak si připadám jako úplnej kretén! No nic, je to normálka…;o))
A teď několik věcí, které jsem zjistila;
Trauma
Já si na večer, abych usla pouštím kazety (Včelí medvídky, nějaké nepohádkové pohádky, které jsou strašně depresivní, písničky od Šmoulů tak…) nebo CD, ale chci mluvit o kazetách. Když skončí kazeta, skončí i páska a skončí i tlačítko „play“ a jak to tlačítko „play“ skončí, tak vyjede nahoru a jak vyjede PRUDCE nahoru, tak udělá „cvak“ a to „cvak“ není normální „cvak“, ale je to strašné cvak a já (když ještě náhodou nespim) se vždycky strašně leknu až málem počůrám (to se mi NESTALO, jen přirovnání!!!). A proto si vždycky hrozně přeju, abych usla dřív než ta prokletá kazeta. Mám z ní obrovský trauma…
Mikeš
Od dob co odjela Sestřinečka (;o) si nezavírám dveře, ale nechávám je přivřené, aby se tam dostal Mikeš. Ono je totiž krásný se probudit a vidět, jak vedle na polštáři spí kocour On tam spal zatím asi jenom dvakrát, ale to nevadí. Mikeš spí spíš na patře, nebo v Ančiný postely a večer když jdu spát a omylem vystrčím kus nohy z pod peřiny, ihned se mi do ní zahryzne! No co, stejně ho mám ráda.
Tak, já už nevím, co bych. Napsala jsem vám 2 divně „zformáovaný články a jeden celkem normální. tak já asi už pomalu, pomaličku končím..

6 komentářů: „..Co jsem tu nebyla

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.