Mikeš

Tak první článek v této rubrice bude o mém skvělém kocourovi Mikešovi.
Jméno: Mikeš
Věk: asi 7 nebo 8
Takže teda, před osmi nebo sedmi lety babička zalévala kytky, byla s ní i Anča a ta si najednou všimla, že tam v těch kytkách něco je. 2 koťátka, obě úplně černý. Dali jsme je ke dveřím, který mají vyříznutou díru, takže by mohli klidně ven, ale oni nešli. Dali jsme jim tam pití a nějakou šunku. Čekali jsme, jestli si pro ně nepříjde máma, ale ona se nás asi bála.
Máme na chalupě psa, ten tam byl i před tím. A jedno koťátko (Černouška) zahryznul. Tak nám zbyl jen Mikeš. Přivezli jsme si ho domů, máma nás nejdřív nutila, aby jsme si po každém šáhnutí na něj umyli ruce, pak to omezila na mytí rukou před jídlem a teď už nám jí normálně z talíře.
Mikeš je krásnej, černej, tenkej a dali jsme mu obojek s rolničkou, aby (když jsme na chalupě) vyplašil ptáky a nežral je.
Odborníci říkaj, že když jsme ho z přírody (od mámy) odebrali tak brzo, je agresivnější, což se projevuje tím, že jsme celá rodina poškrábaná od hlavy až k patě, ALE MÁME HO RÁDI!
Tak to je asi všechno, ale možná mě ještě něco časem napadne.
Ještě něco, náš kocourek není takový ůžasný, milý a láskyplný. Včera mě úplně perfektně poškrábal (nahoře máte obrázky mé krásné ručičky). Bylo to tak…včera večer jsem šla spinkat a vzala jsem si s sebou kočku, lehla jsem si záda a jeho jsem položila na mě-břicho. Byla mi zima, tak jsem si přes sebe hodila peřinu, (což znamená i na kocoura) a jemu se to nelíbilo a začal vstávat, jako že odejde, ale já jsem si myslela, že když ho budu hladit tak neodejde a bude dál ležet, ale on to bral jinak a proto se do mě zahryznul a úplně drsně mě poškrábal.
Když si toho všimnul někdo ze třídy, myslel si, že jsem se chtěla podřezat. Super

18 komentářů: „Mikeš

  1. Milánku Milánku, já si koupim prášky na chraptění a na nervy, ale ty musíš na tloušťku, musíš si zajít na liposukci, musíš začít cvičit…etc… Já toho mám mnohem míň, Mildo!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.