Ráno+Brundibáři

Včera nebo spíš dneska jsem šla spát půl druhý (1:30) (jelikož jsem se dívala na Black Books, potom na Ally McBeal a pak jsem našla na film+ nějakou úplně dementní kravinu a na tu jsem se prostě dokoukat musela! ;o) ale proč to píšu? Dneska jsem se probudila v 9:14 a úplně probuzená, šťastná, vyspaná… Začíná přece nový den, tak proč bych měla být naštvaná? A v tom mém přemýšlení po probuzení v posteli jsem si vzpomněla na jeden článek (zde) a začala něm přemýšlet ještě víc a zjistila že je to pravda (ten článek si musíte přečíst, jinak to nepochopíte). Každý si svůj život řídíme sám a musíme u každého rozhodnutí přemýšlet. Pak jsem si vzpomněla na kus jednoho snu, kde mi někdo říkal, že už tu nemám dlouho nic novýho a tak jsem vyrazila z postele a šla tohleto všechno psát.
Už dlouho taky přemýšlím o Včelích medvídcích, oni nejsou včely, oni to jsou brundibáři-čmeláci! Tak by se měli jmenovat čmelí medvídci, nebo tak nějak, ne? Sehnala jsem tři obrázky:
Ale obrázky vlastně nejsou vůbec podstatný,protože je tam prostě uvedeno, žejsou to čmeláci a basta! Jak by se podle vás měli jmenovat? Zapište do komentářů.

8 komentářů: „Ráno+Brundibáři

  1. medvídci, takže čmeláci, včelí medvídci jsou medvídci, ale včelí, takže jsou to čmeláci.lítající veverky (VEVERKY SE MSTÍ!) jsou netopýři.další vtip s kaktusem?

    To se mi líbí

  2. PS: jasně, že si v životě vybíráš, jestli chceš bejt šťastná nebo ne. jenže někdy prostě zvolíš, že chceš bejt nešťastná, protože chceš. všechno to jde zevnitř. ale to neznamená, že to můžeš tak ovlivnit.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.