Verča

Tak, nejdříve takový úvod, nebo něco podobného. Jak jist víte, udělala jsem už dávno rubriku slohovky a nějak jsem jí zanedbávala, nebo spíš čekala na nějakou pěknou, co se mi vydařila a co se sem jí nebudu bát dát. S paní učitelkou Čvančarocou (…) jsme měli napsat charakteristiku literární postavy a před tím jsme se měli „rozepsat“ na nejakých jiných slohovkách. Nejdřív jsme popisovali „Hastrmana“ (to sem dávat nebudu, to je nudný) a pak charakteristiku spolužáka. Tu jme již psali s Kubasem a to jsem popisovala Verču a teď taky-tak vám jí sem hodím. Jen ještě něco, taky v tom „Úvodu do slohovek“ jsem napsala, že sem chci strčit charakteristiky o mně. Nemám je tu, ale zkusám je někde schrastit. ;o))

VERČA
Verča je velmi aktivní, veselá a hravá. Většinu času se směje a její *kovový úsměv rozzáří všechno kolem.

Má hnědé oči lemované dlouhými řasami, blonďaté vlasy nad ramena s ofinou. Nejraději nosí nějaké normální oblečení; kalhoty, triko, mikinu. Prostě ani né moc „husté“ ani „zakřiknuté“.

Miluje běh a vždy když spolu někam jdeme, pořád okolo běhá a předhání mě. Také když vidí nějaké hřiště hned mě tam táhne, což mi teda v žádném případě nevadí.Verča je nekonfliktní, ale nevydrží sedět na jednom místě. Bývá slušná a zdvořilá, jelikož pochází ze slušné rodiny. Dá s jí svěřit tajemství a i dobře si s ní popovídat. Bohužel v urážlivosti je mi hodně podobná, což znamená, že většinu věcí neřeší „z očí do očí“, ale nechá to plavat-ono se to časem všechno vyřeší. Hádání se u nás proto vyskytuje málo, ale vyskytuje.;o))

Verča má ještě jednu mně podobnou vlastnost; neumí být vážná. Nejde to! Furt se musí nějak ušklíbat nebo smát. ;oD

Vždy pomůže, když jí někdo potřebuje, ale nezanedbává ani sebe; ráda si lehne k televizi, dobré knížce nebo počítačové hře.

Lidé jí mají rádi pro rozveselení každého, kvůli hyperaktivnosti a vtipnosti.

*kovový jako kvůli rovnátkům!!!!!

Tak to jest vše

8 komentářů: „Verča

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.