Od úterý do soboty

Já vím, že jsem sem teď moc nepsala, ale to hned napravím a začnu uterým-19. 12. V tento den jsem musela přespat u Kšádových. Myslela jsem si, že si mě odvezou okolo večera, ale přijely si pro mě asi hodinu po příchodu domů (ze školy),tak jsem nestihla skoro nic, snad jen si připravit tašku a vzt pár věcí jako několik kusů černého oblečení, jelikož jsem měla zálusk na Krikininu černou sukni s kterou jsme dělaly voloviny (a pak jsme to taky fotily a je to ne karku) a mně se strašně líbila, tak jsem si ji chtěla vypůjčit, pak jsem si vzala ještě kartáček na zuby a jela jsem s Ájou a Kriki, ale né knim domů, ale do Europarku, kde jsem s Kriki šla na večeři a Ája si odběhla někam do elektra. Vzaly jsme si jídlo a šly si sedout na „balkón“, no bylo to místo, kde jsme viděly v odraze skla na lidi pod náma. Nevím proč píšu zrovna o tomhle, ale zdá se mi to důležitý. Možná pro to, že jsme tam viděly hnusnýho plastovýho Santa Clause a frontu čekající u Komereční banky. Zdálo se mi to vtipný. ;;o)) Jiak, k jídlu jsem měla smažený sýr s hranolkama (smažák dobrej, hranolky studený a nedovařený) a Kiki krokety a rybí prsty (krokety hnusný a tvrdý a 3 rybí prsty). Pak jsme už teda jely, přijely a zasedly k počítači. Tam jsme byly zase až do hříšných hodin. A když jsme už měli jít spát, vzpomněly jsme si na toho dementa ze superstar (z hvězdné pěchoty) a tak jsme si ho pustily a byly z něj asi hodinu vysmáté! ;oDDD
Pak jsme šly už spát do jedné postele. Měli jsme 1 peřinu a jednu deku. Pustily jsme si Hurvínka, nařídily budíky a usnuly. Mobily nás probouzely 10 minut, od 6:40 do 6:50. Pak jsme velmi neochotně vztaly, vzbudily Áju, která vzbudit chtěla, obíkaly se (já jsem si vzala tu sukni (juchuuu!!!)), česaly vlasy a když jsem si čistila zuby, nechala jsem si schálně kartáček tam, jelikož jsem věděla, že tam budu přespávat i další noc. Přišly jsme na snídani, je-strašně dlouho jsem nesnídala tak dlouho a s tolika lidma. No nic… Ale vzhledem k tomu dlouhému snídání jsme nestihly autobus a tak jsme jely jiným (už nevím, jaký mělo číslo). Cesta byla super; povídaly jsme si o škole, ukazovaly jsme si navzájem úkoly a sešity. Vystoupily jsme na Novovysočanský a asi 3 bloky od té zastávky měla Kriki školu. My jsme šly k jiné autobusové zastávce. No…šly, to se zrovna moc říct nedá, šly jsme , ale když jsme uviděly, že i ten autobus jede, tak jsme (ku podivu) běžely.
Už jsem věděla, že to do školy nestihnu a ještě k tomu byla celkem velká zácpa, takže to mi pozdní příchod ještě zhoršilo, ale to mi bylo fakt jedno, jelikož máme první hodinu hudebku a ta moc nezapisuje. Přijela jsem kolem čtvrt na osm a už jsem se do školy strašně těšila!!! Možná vám to přijde divný, že se do školy někdo těší, ale my máme skvělej kolektiv a to prostě nejde se tam netěšit! Nevím jesti ve středu a nebo ve čtvrtek, ale na chemii jsme zpívali s kytarama koledy, Sladké mámení, což se s námi trochu zanotovala i Vydrová, Slavíky z Madridu a tak. No jsme prostě super!
Jak jsem se tu už zmínila, veděla jsem že budu u Kšádovejch přespávat i ve čtvrtek, ale změna. Spala jsem normálně u sebe a proč to píšu!?!??? Jen z jednoho a půl důvodu-1. NECHALA JSEM SI TAM TEN KARTÁČEK!!!! ;o((((( a 0,5. nedala jsem Kriki tu sukni, což bylo dobře, protože jsem si jí vzala i ve čtvrtek. Ona je opravdu skvělá! Ve čtvrtek po škole jsem šla ještě dokupovat dárky. Šla se mnou Verča a Fiedler, ale Verča musela za chvíli domů, takže jsem hledala nějaký ty dárky s ním. Našla, nakoupila, zabalila a šťastná byla ;o))
Ták a je tu pátek a s ním besídka. Měli jsme být první hodinu ve škole pak jít do kina-jako celý druhý stupeň- a pak mít jen hodinu besídku, ale kluci to ukecali tak, že ten kdo chtěl jít do kina šel (7 lidí) a ostatní byli celý den (do půl jedné ;o) ve škole na té „besídce“. Já jsem byla samozdřejmě ve škole. Bohužel mi zkazila náladu Anča, jelikož mi ji tam strašně moc věcí připomínalo. No to je jedno. ;o)))) Ze začátku jsme hrály takový to běhání okolo židliček a já to 2x vyhrála (chichi), pak jsme hrály „noviny“, ale místo novin jsme měli flašku od sprite. Jůůů. Pak jsme ještě chvilinku Flašku a maličkou chvilku Cukr, káva, limonáda…, ale ze všeho nejvíc jsme zpívali. To bylo nejlepší. Když přišli ostatní z kina, naběhli jsme na dárky. To bylo dementní! Jedny holky se ujaly rozdávání dárků o což se jim, ale nikdo neprosil. Merně jsem jim říkala, že si to chci vzít sama-NE, oni mi to přinášely. Já fakt nechtěla! A pak jsem mluvila s ostatníma a zjistila, že jsem teda fakt nebyla sama! To je již jedno, ale celkem mě to naštvalo. Dostala jsem celkem dost dárků a na ty co jsem dala já jsem byla pyšná a většinou se -snad- líbily. Byla jsem obzvlště pyšná na kaktus, který jsem dala Verče Š.
Ve třídě bylo hodně jídla a tak, když už skoro všichni odešli, jsem sezbíra všelijaké zb(l)ytky a vzala jsem si je domů. ;oDDD V tomhle nejsem troškař, seberu všechno jídlo co vidím. ;o))
Po škole jsem jela (metrem!!) s mámou na Staromák. Tam jsme chodily a čekaly na Áju s Kiki. Pak přišly a my jsme se rozdělily na mámu s tetou a mě, Kriki a horkej čaj o který jsem si spálila jazyk tak, že mě to bolí furt ;’o( Tak jsme chodily a chodily a už se mi to nechce rozepisovat. Nafotila jsem asi milión fotek a někdy večer se rozhodlo, že u nás bude přespávat. Juch! Celou cestu jsme si povídaly o Tokio Hotel a zpívaly furt do kola „Schrei tadamtadamdam“, a když jsme přijely domů napadlo mě, že natoččíme klip. Koukly jsme se na TH a pak na Blog 27 a rozhodly se, že to uděláme na Blog 27 Hey boy (pro tupý-to nemá být klip na to že je milujem, ale parodie ;o) začaly jsme a byla to strašná prdel. Dám sem odkaz na ty videa ;oD Potom jsme se dívaly na Black Books a Ally McBeal(ovou) a pak ulehly.
Na napsání tohoto článku jsem se přemáhala strašně dlouho, ale jsem ráda, že jsem ho napsala. Zlepšil mi náladu, a myslim, že mi umřou ruce a oči. Přikládám fotku času a datumu (Nakreslila jsem si to na kus papíru a vyfotila, ale ono to bylo blbě vidět, takže jsem to doupravila v malování). Papa

11 komentářů: „Od úterý do soboty

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.