Je pláč k pláči?

Po nějakou dobu mi přišla rubrika „moudra“ dementní (a myslím si to i teď), a proto jsem se rozhodla, že, když narazim na něco pěknýho, co se mi fakt bude líbit, dám to sem a tohle se mi zrovna líbilo. ;o)) Ještě jsem na to narazila, když jsem kecala přes skype a přes webku (jůůůůů)s Fiedlerem a Kájou P. a furt jsem se gebila. ;o)) Tak a tady to je:

Když se směješ, směje se s tebou celý svět! Když pláčeš…pláčeš sám!

22 komentářů: „Je pláč k pláči?

  1. Pláč???….Odpovídáš na něj a přitom na něj chceš slyšet odpověd od druhých… Nedávej nám podmět k tomu , abychom si mysleli,že jsi komfortní člověk…ve spisech je napsáno,že vy lidé se vyvíjíte v cyklech, a vaše psychika roste pomaleji než vaše tělo….Ty musíš být Velký a statný!!!…Tvoje tělo zastiňuje tvou mysl…Jinak by jsi tady nepsal ty voje Bigotně Infantilní představy o životě tvém…Hrajete si na upíry chtěli byjste létat, ale jediný co děláte..je,že se válíte po zemi…jako by jste se neudrželi na nohou které vám mají podpírat to vaše lidské tělo…Vaše horizontální mobilita je tak malá, že znáte jenom černou a bílou barvu!!!….ale o tomhle život není….vy jsi ho nevážíte a čekáte že on si bude vážit Vás!!…Považujete se za skupinu, ale nespojuje vás ani citové a ani instrumentální pouto… Píšete Mluvíte o přátelství píšete o lásce, ale nikdy jste je neviděli stejně jako nás….Přemýšlej te o tom …Kogito Ergo sum….

    To se mi líbí

  2. Deadlord: To říká někdo, kdo si jako svojí sexy přezdívku zvolí jméno mrtvej lord? eh? Ty bláho, ty jsi dobře mimo. Tak teď k věci (když už jsem tě urazila,o):Tuleň vyplivla něco na svůj blog, což je dobře. Souhlasim s ní a každej postřeh ze života je fajn. Bod pro ní. Nikde nepsala, že by chtěla, aby jsme se k tomu vyjádřili (to jentak mimochodem). Ale v každém případě, proč si myslíš, že člověk píše blog? No plive na něj svoje myšlenky, a komentáře jsou tady od toho, aby je čtenáři komentovali. Nejsi nucen číst.Že se život vyvíjí v cyklech, to je teda novinka. V každém případě jsi ale mimo, protože o tom tady nikdo nemluvil. A už vůbec ne o vyspělosti těla a mysli. I v tom jsi Kolumbus, trhan v pláštěnce, co objevil Ameriku. (red dwarf,o)Házíš přirovnání, ve kterejch se snažíš bejt originální a kreativní (př.  "Hrajete si na upíry chtěli byjste* létat, ale jediný co děláte..je,že se válíte po zemi…jako by jste se neudrželi na nohou které vám mají podpírat to vaše lidské tělo…"), ale při tom mluvíš o něčem jinym. A když latinář, tak ti jenom řeknu, že "Omne simile claudicat", tak honem pro slovník.*byjste je pravopisná chyba.Další věc: používáš spoustu cizích slov, ačkoli je neznáš a neumíš používat. V každém případě používat cizí slova neni známka inteligence. Známka inteligence je používat slova česká a znát slova cizí. A taky mluvit srozumitelně. Když se všichni budeme tvářit jako naši politici a mluvit jenom v cizích slovech, kejvat hlavou a nevědět, o co se jedná, tak skončíme v hnoji. Což je pěkný cizí slovo.Dále: Když pominu, že jsi mimo téma (za což by těve Francii skoro přizabili) (jestli nerozumíš slovům mimo téma, tak můžes použít "off top" nebo "hors de sujet"), tak se musím jenom ptát, proč si myslíš, že 14tiletá holka ví všechno o životě. Je jasný, že jako 40tiletá bude vědět o životě víc, což je normální a nikdo se nad tim nezastavuje a nikoho za to nebuzeruje. Je to přirozenej proud věcí. Život poznáš jenom tak, že ho budeš žít, z knih to nevyčteš.Další poznatek: Nikdy nezlepšíš člověka tím, že ho budeš urážet a říkat mu, co má dělat. A další věc, latiníku… Cogito ergo sum se píše s C, Descartes by to určitě s K nenapsal…

    To se mi líbí

  3. Ou-tak teďka koukám, co jsem tu napsala, mohla jsem k tomu říct ještě víc… (mám francouszký školy,o))), no ale je večer, tak jestli chceš komentář za 20/20, tak se ozvi někdy, až budu mít víc času. V každym případě teďka dobrou noc všem, a s těma blechama…PS: JSEM TAKY ŠŤASTNÁ, ŽE MÁM SVOJÍ SESTRU!,o) (ačkoli… no nic,o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.