Sníh (Úterý-2+Středa)

Tak, včera jsem načala včerejšek a dneska ho dokončím a přidám něco z dneška, ono to souvisí! ;o)
Včera skončila škola a já šla domů, ale s úplně jiným pocitem! Byla jsem šťastná, jelikož konečně padal sníha mě nebyla tak moc velká zima, protože jsem si vzala (poprvé) čepici a rukavice!!! Šla jsem někdy pomalu, protože jsem si chtěla užívat toho sněhu, ale někdy zase rychlejc, protože jsem si uvědomila, že chci jít domů a pak ven s foťákem a tyto 2 pocity se pořád střídaly, takže moje chůze musela vypadat fakt divně! ;o))) Došla jsem domů a hledala nějakou tašku kam bych si mohla dát pár věcí a asi po…po nějaké době jsem našla tuhle tašku. Dala jsem si do ní mobil, klíče, peněženku (malou) a samozdřejmě foťák. Vyšla jsem v teniskách…ehm…, čepičce a rukavicích, prošla jsem parkem k pekárně, tam jsem si koupila zmrzku (;o) a šla ke škole pak dolů, nahorů do Čajkovskýho, kde jsem si koupila banán v čokoládě a domů. Musím uznat, že mě to ke konci už nebavilo a těšila jsem se na teplo! Na té procházce jsem fotila hlavně auta, jelikož ten sníh byl většinou JEN na autech, ale i nějaký jiný věci. Potom, co jse přišla domů se dalo vše do normálu, jen z okna byl trochu jiný pohled, takový bílý!
Středa. Vyšla jsem v těch teniskách jako včera, ale neměla jsem ani čepici ani rukavice, to jsem ale udělala ohromnou chybu, jelikož venku bylo sněhu jak lidí na místě, kde se zadarmo dávaj polévky. (Fakt divný přirovnání ;o) Hrůza, ale nádherná! Po cestě jsem myslela, že se vymlátím v těch špinavých sra**ách. Strašně to klouzalo. U jednoho přechodu jsem viděla Verču. Zjistila jsem, že nemá klíče a že mi šla naproti. Super! Nejdu sama! Na schodech a v chodbě ve škole bylo strašný mokro! Jako každý rok v zimě. Zeptala jsem se jí, jestli nemá nějakžý rukavice na půjčení a ona měla!!! Juchůů! Nemusí mi mrznout ruce cestou ze školy!! U skříněk mi Fiedler dal Krikininu čepici, jelikož jí jí někdy ukradnul. Sůper! Nebudu mrznout ani na hlavu ani na ruce jen trochu na hlavu ;o((
Vždy jsem v každé třídě fotila. Ale nejvíce fotek je z chemie, kdy jsme měli volnou hodinu, jelikož Vydrová si musela něco dodělat. Po škole jsem šla domů a doma jsem zjistila, že jsem si zapomněla klíče a tak jsem musela jít zpátky do školy přes ty hory sněhu a různý sračky. Nejhorší ale bylo, že jsem nevěděla, jestli tam ty klíče vůbec jsou. Naštěstí byly a já se vracela domů, bože!
Vyšla jsem po nějaké době na kytaru ve svojich rukavicích, mojí čepičce a zimních botách. Dojela jsem na zastávku a ohodilo mě auto, to už jsem byla trochu špinavá od cození, ale to auto mě opravdu oddělalo. NOhy Kristovy! Já jsem se cítila tak blbě! Ale potom si pro mě přijela máma a řikala, že to není vidět a pak mě překecala aby jsme šly na pizzu. Konec.
PS:Toho sněhu je strašně moc. Včera (v sobotu) jsem se poprve pustila do sněhu. Koulovala jsem se (a to pořádně!) a stavila sněhuláka-respektive sněhulačku. Má sukni a bude mít i prasa, ale ty jsme zatím nestihly. Papa!

4 komentáře: „Sníh (Úterý-2+Středa)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.