Omluva (se přijímá?)

Chtěla bych se omluvit, že jsem sem dlouho nic nepsala (doufám, že vám to vadilo!). Nějak se mi furt nechtěla a to bych toho měla tolik zajímavýho! Například další Matoušova rozbitá věc (už rozbil ve škole 1 stůl-na zemáku, 1 pink-pongovej stůl, 1 tabule-na frájině->díra po mobilu a čtvrteční 1 okno na matice->Vydrová byla strašně šťastná! ;o), o naší třídě (pořád říkáme, že jsme úžasnej kolektiv, ale jde to pomalu, ale jistě do hajzlu), o mně (téma, kterého nikdy není dost…;oD), postavení k blogům (12.bleskajda!!!), postavení k Tokio Hotel (v ukázce nebude raději nic ;o), Ally, RD a Monthy pynthon v jednom čase a ještě k tomu dost pozdě (Ally-22:50 (čt1), RD-22:45, Monthy-23:15…jak to má člověk asi stihnout!), nemoci (všichni kolem mě jsou nemocní!), nemoci dospělých a dětí (když je nemocné dítě, je to normální, ale když onemocní dospělí, zdá se mi to divný a dětinský, Vám též??)…No, myslim, že by to už stačilo. Je to fakt divně napsaný a proto doufám, že se to čte dobře, ale nesázela bych na to! ;o)

Chtěla bych Vám ještě oznámit (, že mi klesla návštěvnost a ten kdo čte, musí napsat komentář, jinak ho kousnu do prdele!!!, ale to sem napsat nechtěla…;o), že jedu na hory, na 14 dní ( na jarňáky) a proto sem (bohužel nebo bohudík!!! pořádně si to rozmyslete! o) nebudu moct psát. Tak papa!!

PS: vymazala jsem rubriku rodina, jelikož tam stejně kromě kocoura nic nemám a nevim, jak bych psala o normálních lidech.

10 komentářů: „Omluva (se přijímá?)

  1. ahoj to jsem ja s alika adma chtela jsem ti rict ze mam novy blog a bylabych moc rada kdybys ho navstivila kdys tam pujdes tak mi napis do privniho clanku co tam bude za jsi navstivila muj blog tak ahoj na alikovy

    To se mi líbí

  2. Anetko: Doufám, že sis to tam užila a pořádně ses vypovídala s Panem Slovákem!! ;o))))))  A pořádně si užij nemoc!! ;oDBisous le phoque ;oDKruta: Nojono, to má někdo pech!…;o)Vši: Už jsem tady!!!! Radujme se!! ;o)

    To se mi líbí

  3. jej – asi bych ten komentář rači měla napsat (svuj ocelulitidovanejzadek mám celkem ráda)… kájo, nic proti, ale jako obvykle absolutně nestíhám… trošku moc inf. na tak pomalýho člověka…

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.