NOHY!

To vole! Šla jsem na svůj email a najednou vidím „BLOG : Národ Komenského upadá“ Tak jsem na to klikla a najednou čtu fakt drsný věci! V půlce prvního odstavce jsem spadla pod stůl, ale nebylo to (jak je mým zvykem) smíchem, ale hrůzou a celkem dost vélkým překvapením! Četli jste to? Ne? Tak čtěte!
No! Jsem z toho pořád v šoku! Hlavně z „Chování některých jedinců je nepředstavitelné, výjimkou není hlasité bavení se se spolužáky během výkladu učitele a dokonce ani masturbace pod lavicí“. Heh, no to je síla, ne? No jo, jenže co s tím má učitel dělat?! Jak tam pak píšou….

Já myslim, že kdyby se mohli žáci vyhazovat ze školy nebo jak je to v některých zemích (jak jsem četla v knihách), že je vyloučej třeba na měsíc (Ale to by jim asi moc nevadilo) tak by se to možná vyřešilo… Umíte si představit, jak sedíte při hodině učitelky Čvančarové v lavici a to? Ježiš….já teda ne…

No jasně, ale jestli by jsme byli debilní a bylo by nám vzdělání jedno, tak by jsme klidně mohli všechno a všem by jsme se vysmáli do xichtu. Byli by jsme postrach, ale byli by jsme tam. Ve škole a všechno by nám bylo jedno. Ještě je dost blbé, že se dá propadnout jenom jednou. Věděli jste to? V Machovi a Šebestový propadl Pažout s Horáčkem móóóóóóóóóc krát a já jsem myslela, že to tak normálně jde.

Všechno je divný. Jak to vidíte vy?

PS: tenhle článek se jmenuje nohy, jelikož první, co jsem řekla při psaní tohohle článku bylo „Kristovy nohy!“ A tak se to jmenuje „nohy“.

PS2: Omlouvám se za kvalitu textu (jako celkově), ale psala jsem to rychle a…rychle. ;o)

10 komentářů: „NOHY!

 1. ježišku  na křížku!!!!! fujtajksl….. to je fakt hrozně nechutný a vůbec… neumim si představit, že by někdo na školu tak z vysoka kašlal (je sice pravda, že sem si pi nudný hodině lakovala nehty, lae to je něco jinýho)….

  To se mi líbí

 2. Jo taky sem to teď dočetla a je to … no jak to jen říct … trochu nechutný, trochudivný to ehmehm na veřejnosti(samozřejmě že pod JEJICH lavici všichni vidí, trochu jako Vyliž si píču,účo…a to doslova…….jinak nevim no proste je to FŮŮŮJ a s tema propadnutima je to sprosty!!

  To se mi líbí

 3. Mě to teda dost překvapilo, protože jsem si na základce myslela, bůh ví jak jsme netolerantní vůči učitelům, ale tenhle článek mě na sto procent ujistil, že ti naši bývalí učitelé mohou být šťastní. A ty součastní také.

  To se mi líbí

 4. To všechno záleží na profesorovi, ale hlavně na výchově z domova. Jestli jsou ve škole hajzli, tak jsou i doma hajzli. Je to o etice. Btw byl jste někdy někdo na havličáku?,o)))

  To se mi líbí

 5. j sem jednou cetla jeden clanek z novin (bylo to anglicky z ameriky) no a tam se psalo ze jeden kluk si ho to…ehm…no…pri hodine, a pak z ty "ulevy" se jkaoze spustil pod lavici a jak se tam ponoril tak mu to slo nahoru a striklo to na tu ucitelku:D:DD:D:D:D:D umis si to predstavit?! takova cvana zaplacana vod hlavy a k pate tema srackama:D:D:D: dobry tyjo…:D

  To se mi líbí

 6. Aninka:;oD To víš, prasata pubertální! A to ještě nejsme kluvi! ;o))) A je to samozřejmě hlavně o výchově.Carol: No to si teda představit neumim, ale asi by to byla sranda!!! ;oD

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.