Hnusná vir

Ach jo, tentokrát nebude normální omluva s blbou výmluvou, ale omluva s oprávněnou výmluvou. Mám v compu nějakej vir a je úplně drsnej (takže až se zase nahodí, nebudu tam mít nic…). A tak nemůžu nikam.
Jinak, věci co se staly a co mi příjdou důležité: poprvé jsem jela tramvají „porche“-tou novou skvělou tramvají! Ale k mému zklamání je úplně na prd! Z venku fakt hezká, ale ve vnitř je místo asi ne 3 lidi a po 5ti a více se už nedá hnout. Ještě k tomu jsou sedadla naproti sobě, takže se musíte koukat na někoho koho vůbec neznáte+ sedadla jsou pokryta takovým tím „potahem“ a tak nemůžeme vědět, kdo se na ně vyblil či posr*al… Blé! Výhody: hezká, tichá a zas tak moc necuká. Nevýhod je ovšem víc! ;o) Prostě je to hrozný!
Pak je tu ještě to, že se mi chce strašně na záchod, ale to vás asi nějak hodně nebere. o)
Teď jsem si vzpomněla proč jsem vlastně tady (V nemocnici). Už to mám!!! Máma chtěla abych za ní přišla, jelikož si pojede umejt auto v takový tý automatický mičce!! Já tam ještě nikdy nebyla a máma myslim taky ne a tak mě chtěla tedy vytáhnout do „kultury“ ;o) Asi jsem se nezmínila, že auto se nemylo již od května minulého roku… Vypadá opravdu strašně, ještě když teď svítí sluníčko!!! ;oDD moc se na to těším! ;o)

10 komentářů: „Hnusná vir

  1. A vite co je nejlepší? když se kouknete pod sedadla na podlahu, tak tam sou jakoze otvory kdyby byla povoden; ale vypadato jak takovyto kolecko ve dřezu :D:D:D:D me se ta tramvaj libi jak ma prohnuty ty tyce, to je bombáááá. jo a v metru mas ty kresla potazeny prave tak, takze taky nevis co se tam pred tebou odehravalo…Ps: tys nikdy nebyla v auto-mYčce?………….?!

    To se mi líbí

  2. Ježiš?!?! Já jsem napsala myčku s měkkým??? Bože! SORRYYYYYYYYYYYYYYYYYY!! Anet: to by nešlo, jelikož už nebylo vidět přes přední sklo! ;o)Ta tramvaj je tupá!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.