Má vlast v běhu generací

Ach jo. Dneska v osm (20:11 -Nova dává vždycky filmy, co maj bejt v 20:00 o 10 nebo 11 minut později) jsem si naplánovala, že se kouknu na Růžovku (ordinaci v růžové zahradě (LEPŠÍ NEŽ „VELMI KŘEHKÝ VZTAHY“!! prosím, aby nikdo nekritizoval!! ;o)))) , pak se osprchuju a půjdu spát. Ale o reklamě jsem se najednou začetla do mých článků v mém prvím měsíci na blogu (červnu) a tak se mi strašně začalo stýskat!! Nejvíce asi po té bezstarostnosti a „užívanosti“. Řeknete si: „Bože, zase nějaký moudra…jaký asi ONA teď může mít starosti!“ No, to bych si asi řekla já, ale prostě, když jsem si to četla, tak jsem viděla, nebo spíše cítila, že to v té době bylo pohodovější. (A hlavně jsem viděla jinej odstín žlutý!! ;o) Vzhledem k tomu, že v červnu jsem psala převážně o ŠVP ( a to byly opravdu úžasný články-hlavně ten první!), tak se mi po ní stýskalo. A taky po lyžáku, ale hlavně po naší minulý třídě. Moc jsme se vši změnili. Jednou-asi před dvouma týdnama- mě napadlo, že, kdybych si mohla vybrat kolik by mi nadosmrti chtělo být, zůstala bych asi tak před rokem. ++Sakra! Teď jsem si od skočila a nevím, co jsem chtěla napsat!!!!! No nic, určitě to ale bylo zajímavý a smysluplný!! Tak někdy příště, teď budu psát zase o něčem jiném.

Tak třeba o tomto počítači, na který teď píšu. Je to furt ten samej, ale je cizí, jelikož v něm nic nemám. A hlavně nemám fotky, ale net už mám dlouhou dobu, od pátku, co jsem v minulým článku říkala, že už možná bude. Jo? ;o)

Nebo bych mohla něco napsat o mé lásce…(hehehe, chvilenka napětí….) o…o mém….o mém milovaném…..(jak jinak) Red dwarf(ovi)!! Žádný překvapení, co?? ;o) Strašně mě štvě, že maj ti herci i vlastní životy. Já bych je brala jako v tom seriál! Štve mě, že Chris Barie se nechová jako můj podlej brouček Rimmer! A, že Holly má i tělo! O Listerovi a trhání chloupků v nose kuchyňskými kleštěmi ani nemluvě! ;o) To je prostě nespravedlivý! Taky nemůžu pochopit, že učitelé, doktoři, úředníci a tak mají ještě nějakej jinej život! Nějakej normální, kde se nezabívají jenom písemkama, diagnózama, papírama + hysterickým záchvatům a tak!! ;o) Nezdá se mi to normální! ;o)

Tak poslední věc…týká se nadpisu. Jo, je to divný. To je název jedný básničky Jiřího Žáčka a napadla mě, jelikož všechno jde pořád dál a střídají se generace a všechno běhá. Ehm… tak asi proto. ;o) Mám Vás Všechny (vši) Ráda!!! Moc, Moc, Moc!!

(PS: Vzhledem k tomu, že jsem chtěla jít spát v půl desátý… No nic, dobrou!! ;oD) Plus+ máte tam anketu, je úžasná!! ;o)

10 komentářů: „Má vlast v běhu generací

  1. heh,o) Jedna hra od nevim koho, co jí teďka hraje dramatak Le Vitgan se jmenuje "C'etait mieux avant" a vypraví o tom, že vždycky říkáme, že to před tim bylo lepší. A Javan tam hraje holku,o)

    To se mi líbí

  2. Aha ;o)o;)o;)+už jsem si vzpoměla, co jsem před tím zapomněla!!! Bylo to to, že když jsem byla menší, tak jsem šla na nějaký hřiště a dělala kraviny a nepřišlo mi to divný, ale když to dělám teď, téměř ve 14ti letech, přece jenom… ;o) víte co! ;oDDDDD

    To se mi líbí

  3. To hřiště je dobrý, ale já tam(pokud si myslela to co myslim já) nechodila, protože tam byli(a možná sou) feťáci a poházený injekce atd… No to je fuk…. Nejhorší je, když je tam narváno(Ty malí, hnusní, podlí mrňouskové!!!)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.