Magor s dobrou náladou-pohroma! ;oDDDD

To by jste neuhodli odkaď Vám teď píšu! Nojo! Ze záchodu! Zdá se Vám to divný?? Chichichi, je! Já mám tu bezbezdrátovou klávesnici a rozhodla jsem se, že jí konečně vyzkouším na nějakou větší vzdálenost ;o) Už jsem tady-jako zase u počítače. Ještě by to chtělo nějakou obrazovku, teď nevím, jaký překlepy jsem udělala! ;o) To nevadí ;o) Aspoň něco novýho!!
Teď mě asi právě nakazil virus dobré nálady, jelikož jí mám fakt dobrou, což se moc nestává (Jo, jasně a kdybych psala, že mám špatnou náladu, tak bych taky napsala, že se to poslední dobou moc nestává, no to je JEDNO! ;o). No prostě mám dobrou náladu a vůbec nevím proč! ;o)) Chichi! o) —Ten smail vypadá jako mimozemšťan!! ;oDD No jak říkám, mám móóóóóóóc dobrou náladu a nevím proč! ;oDD
No, ale hlavní věc, proč jsem sem chtěla psát je taková zajímavá. Tancujete někdy na ulici??? Anebo né jako zrovna tancujete, ale třeba znenadání uděláte otočku a nebo tak. Já teda jo, ale je divný, že jsem neviděla nikdy nikoho jinýho. Jenom je strašná prdel, když vidíte někoho jít proti Vám a najednou se otočíte a vidíte, že jde stejným směrem, ale nejlepší-úplně nejlepší je, když vidíte otočku o 180°, ale když to uděláte sami, tak je vám dost trapně! ;o) Hehecheche. ;o) Já nevim jestli jsem jediná, ale prostě se mi to líbí! ;o))))))))))))

Tak já asi končím ;o) Dobrou, jdu si mejt hlavu a oběsit se! ;oDDDD Chichichi!!! ;o)

6 komentářů: „Magor s dobrou náladou-pohroma! ;oDDDD

  1. Myslim že jednoznačně si všichni myslej že je kouření-hnus, ale tak to už nebudu řešit…můj názo všichni znaj!! :DČí to jsou nohy na fotce?

    To se mi líbí

  2. No mně se taky stává,že jdu po tý ulici a najednou mám chut si nějak poskočit …párkát se mi stalo,že jsem chtěla udělat kotoul nebo hvězdu,ale ovládla jsem se:D….podle mě je to normální:)

    To se mi líbí

  3. Eli: Ble, ble, ble a ty nohy jsou moje a Verči ;o)Dominika: Já mám vždycky chuť udělat hvězdu, ale taky se v tomhle ovládnu, ale u poskočení nebo otočky, to nezvládám! ;oDD

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.