Válecí škola

No ne!!! Dnešek-nejnejnejnejnejnnejnejnje!! Skvělej den! Proč? Proto! ;oB, jsem zase vysmátá! ;o) Ráno jsem šla do školy (zase s obrovskejma kruhama pod očima, jelikož jsem do hříšných hodin četla), ve škole: 1. hodina-Matika-volno, 2. hodina-Děják-poloviční volno, 3. hodina-Aj-suplované volno, 4. hodina-Chemie-strašná prdel při volnu, 5. hodina-Fr (Fj)-učení, 6. hodina-Příroďák-volno, oběd-dobrý, po škole-před školou.

Už chápete! Konečně mám den, kdy si zdůvodním skvělou náladu! Tak, teď to trochu rozepíšu! ;o) Celý den jsme měli volno, jelikož nás byla půlka. Ta druhá měla nějaký zkoušky na Aj nebo tak něco, to jsem moc nepochopila. ;o) No a tak teda se s náma nikdo nechtěl učit. 1. hodinu nám dala Vydrová volno. Já nevěděla, co dělat a tak jsem začala fotit, ale když jsem vyfotila jí, koukla se na mě tím dramatickým pohledem a řekla ve zkratce, že není ráda focena…akorát to řekla delšeji a dramatičtěji. Tahle první hoďka byla celkem proflákaná.

2. hodinu učitelka vyzkoušela Anetu a pak jsme MYSLIM měli volno, ale tím si nejsem vůbec jistá. ;o((( Fakt nevim, nějak si nevzpomínám ;o( , ;o)

Pak jsme měli Ájinu, ale vzhledem k tomu, že ty aj učitelky byli s tou druhou půlkou třídy, měli jsme supl. tam se taky nic zas tak supr nedělo-hráli jsme Země, město, ale volno je volno! ;o)

Teď už to ale pořádně začne! 4. hodina: chemie zase s pí. uč. Vydrovou a zase volno. Tentokrát jsme se ale chtěli zabavit. Nejdříve jsme hráli „Čáp ztratil čepičku“ (;oDDDDDDDDD hehe), ale to se nám moc nevedlo, tak jsme pak předváděli lidi ze třídy (i ty co odešli) a učitelé ze školy (taky i ty, co už odešli ;o). A to byla hrozná prdel!!! Asi 3krát jsem spadla pod stůl! Já se normálně spíš jen dívám a moc se nezúčastňuju, ale teď jsem odhodila stud a předváděla! No fakticky! Hrozná prdel! Byla tam Kubrová (tu uhodli všichni a hned… ;oD), Kubas-dokonce dva krát, Vančurka, Batík, já (… ;o(, ;oDD) Aneta, Krocan-několikrát atdatdatd! Matouš předvedl i Vydrovou za její přítomnosti ;o) Jo! To jsem se ještě nezmínila, že se dívala taky a pravidelně se klepala (smíchem! ;o). No, a pak skončila hodina a šli jsme na Frájinu. To už jsme se bohužel učili, ale o přestávce jsme ještě hráli na slepou bábu ;oDDDD Frájina byla hrozná. Nestačila jsem ještě napsat, že na tuhle hodinu se už vrátili všichni z té Ájiny.

Šestá a poslední hodiny-přírodopis se skvělou, vtipnou a hyper aktivní učitelkou (a interaktivní zdí ;oDD) Když jsme jí vysvětlili, že jsme celej den nic nedělali a tudíš by jsme se VŮBEC nedokázali soustředit na látku, dala nám také volno. Nejdřív jsme si dali „kufr“, pak trochu poangličtěnej kufr a pak jsme hráli takovou hru, že jsme stáli v kruhu a každý někdy vykročil doprostřed. Nesmí 2 lidi vykročit najednou. Je to vlastně taková „psychologická hra“ ;oDD

Pak konec „vyučování“ a jídlo. Mňam, mně jídlo ve školní jídelně chutná! A tak si nestěžuju. Po škole to bylo skvělý! Nejskvělejší! (;o) Kecali jsme totiž před školou jako „za starých časů“ pořád jsme se překřikovali a řvali, smáli, zdravili, padali a zase smáli! Jak to všechno napsat? No nic, přeskočím vše úžasné, úchvatné, vtipné, vysmáté příběhy a chvíle… to vše rozepisovat nebudu. Přejdu hned ke vtipům. Některé vyjmenuji (upozornění: většina z nich má v sobě sprostá slova, za což se omlouvám, ale jinak by to neznělo tak dobře…. ;o) :

Víte podle čeho se poznaj lidi, co byli u jaderného výbuchu?
Podle protonového čísla!——hehe———-já vím….. ;o)

Jde debil lesem a vidí houbu „Hele, houba, já do ní kopnnu!“ A houba odpoví „né, nekopej do mě, já jsem kouzelná houba a když do mě nekopneš, splním ti 3 přání.“ „Tak teda jo. Chtěl bych být chytrej“ -Cink- a je chytrej. „Jé, já jsem chytrej, já se z toho poseru!“ -Cink- „já jsem se posral, já jsem ale debil!“ -Clink- „Hele, houba, já do ní kopnu“ —-starý, známý, ale mně se to líbí! ;o)

Proč mají policajti skleněný auta?
Jelikož se pak nehádaj, kdo bude sedět u okýnka.

Proč si policajti lízaj hodinky?
Tik-tak přeci dává svěží dech!

Blondýnka hází cihly do vody, pořád a pořád. Když už takhle do vody hodí celej dům nasere se a řekne „Ta voda si snad ze mě dělá srandu, né! už jsem tam hodila tolik kostek a okolo jsou vždycky kruhy!

Dceruška: Mami, venku šuká pes!
Matka: Tak si ho nevšímej…
Dcera: Ale to bolí

jsou to maximálně trapný vtipy, ale my jsme z nich byli úplně vytlemený!! Přidávám ještě jednu velmi krátkou básničku, kterou složil Honzík Ryšavý:
Matouš má velký břicho
směje se mu celý kino.
No…ehm…rým jak moje nohy…. ;oD

Tak, to je konec ;o) Gera-pa!

PS: Všimli jste si, že hrozně přebíhám ze spisovné češtiny do nespisovný a naopak?? To se musí číst asi dost blbě, co?? ;o) To máte blbý/é! ;o)

PS2: dávám fotky na Karku!

14 komentářů: „Válecí škola

  1. Víte podle čeho se poznaj lidi, co byli u jaderného výbuchu?Podle protonového čísla!——hehe———-já vím….. ;o)-nechápu a to že jsem nebyla před školou mě mrzí¨:(((

    To se mi líbí

  2. Já byla před školou a sem fakt ráda, bylo to jako za starejch časů, jak sme si dlouhý hodiny povídali před školou!! Bylo to super, ale mrzí mě že sem nebyla na chemii, to byla určitě zábava největší a já u toho nebyla. A to že si se Kájo válela pod lavicí dokazuje, jaká tam musela bejt prča!! Taky se vám zdá že se zcelujem…jako třída…

    To se mi líbí

  3. Mám lepší vtip s houbou!-Jde blázen lesem a vidí houbu a říká:"Hééélé houbáá já do níí kópnů"!A houba odpoví:"NÉNÉÉ!!!nekopej do mě!splním ti 3 přání!!Blázen:"Tak jo".."Chci být bílej…."Houba:"dál?"Blázen:"chci být jemnej"!A…chci mít Křídla!"Houba:"dobrá!" "ČÁÁÁÁRY MÁÁÁRY KUŘÍ NOŽKA!ať JE Z TEBE ALWAIS VLOŽKA!(pink)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.