Chčije a chčije….

Všimly jste si, že jsem se poslední dobou nějak rozepsala?? No, zas tak úžasný to není, ale na mě celkem jo. Dnes budu psát o počasí. To také celkem dost zmiňuju a určitě jsem už někdy napsala, že mám ráda déšť. Tak o tom to teď bude! ;o)

Poslední dobou jsou celkem časté přeháňky. Jednou je vedro na chcípnutí a za chvilenku prší. To se mi ale moooc líbí! Vyjít si v letním oblečení ve vedru a pak přijít ve zmoklým letním oblečení, ale zase se skvělou náladou a krásným vzduchem! Já nevím, ale mně se to fakt dost líbí! ;o)

Tentokrát to byl ale vrchol. Vždycky když jsem doma a venku prší nebo je véélkej vítr (jak jsem psala v článku „větry“), tak jsem strašně smutná, že to nemůžu zažít a vylízám na balkón nebo lezu z okna. Teď jsem si jako vždy stěžovala, že jsem tady a máma navrhla, abych šla teda ven! Já jsem si říkala, že jako nevim a co bych tam dělala, ale pak jsem se přemluvila a šla! Natáhla jsem na sebe jeany (jak to napsat jinak, když džíny vypadaj přitepleně?!?!), triko, který jsem si ve spěchu nandala obráceně a mikinu aby mi nebyla zima…. Přišla jsem k mámě a ona se divila, že jako fakt jdu. ;o) Vzala jsem s sebou na doporučení krabice od mlíka, že je jako půjdu vyhodit do kontejneru. ;o))) Dole byli nějací čůráci (sorry, za hrubý výraz, ale mě to dojímá…), co kouřili a čekali až kreténi otevřou. Rychle jsem vyběhla a velkými skoky jsem si užívala to mokro a kapky na mě dopadající. Krabice (a že jich bylo!) jsem asi po čtyřech vyhazovala do tý tupý popelnice a zjistila, že ten déšť je větší, než jsem si myslela… Byla jsem úplně zlitá a pořád jsem měla dost krabic na vyhození! Ony se snad množily nebo co! ;o))) Nonic, zase jsem promočená běžela domů, málem porazila a málem se spálila o cigára tupých čekanců a běžela domůů. ;o)
Tam jsem ze sebe slíkla mokrý oblečení, vzala si sukni a běžela s foťákem na balkón. Už nepršelo… Jako normálně! Vždycky, když chci fotit, tak neprší! Ale stejně, jak bych asi fotila kapky deště?!?! Nic by z toho nebylo ;o(( Nevadí, tak já jdu, mám mokrý vlasy. ;o)

PS:viděla jsem Henryho Proppera… nic moc, čekala jsem něco lepšího. Pár pařměnů je nej!!! ;oD

Gerapapa!

7 komentářů: „Chčije a chčije….

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.