„Dosahuješ kvalit tvé sestry“

Proč se tento článek tak jmenuje??? To je celkem lehko vysvětlitelné. Ale začnu úplně od začátku….. (nojo, zas tak úplně ne… vlastně to dost zkrátím ;o)
Takže, dneska jsem prožila zase jeden strašný den a teď je večer a já jsem zase relativně v pohodě. Asi tak před čtvrt hodinou jsem se koukla na mail a co nevidím? Něco mi přišlo!!! Jůů, od Verči! Snad to nebude nějakej řetězák… Nebyl! (teda aspoň myslim ;o) Byly to způsoby na zavazování bot (tkaniček). Nejdřív jsem se na to jen koukla, zasmála nebo udivila, ale pak mě napadlo, že bych to mohla udělat taky a abych využila hodně stylů (mám jen jedny boty na tkaničky), dala jsem si na každou botu jiný druh a když jsem přišla do obýváku s obličejem „koukej, co je to za kravinu ;oDDDD“ (doufám, že jste ho pochopili ;o) za mámou, nandala si je a s tímto obličejem koukala na celou Růžovou zahradu (žádný komentář prosím! ;o) uvědomila jsem si ve stejné chvíli jako máma, to že „dosahuju kvalit své sestry“. To bylo zajímavý, že nás to napadlo obě na ráz, ale proto to nepíšu. Když jsem si vzpomněla jaké volodroidiny Anča dělala , úplně jsem si představila, jak u toho vypadala a co si myslela a to bylo právě úplně to samý jako jsem si myslela já! ;o))))) Takovej ten dementí úsměv! Znáte ho nebo je to jen u nás v rodině?? ;oD Achjo! už zase mám dobrou náladu, ale nebojte, to se za chvíli (tak 11 hodin) zase zkazí, to buďte v klidu…;oD
Tady je foteška (blééééééééééééééééééééééééééééé, úplně se mi z toho naježila hrst ;oDDDD) mých
skvělých bot!! ;oDDD Je celkem dost nekvalitní, ale to nevadí ;o) Aspoň mně! ;o)

6 komentářů: „„Dosahuješ kvalit tvé sestry“

  1. Boty jsou ošklivé.Jak kvalit tvojí sestry? Ty máš ještě nějakou jinou sestru? No tak to mi povídej! Co jsem prováděla já? Všichni jste sprosťáci! Já si tkaničky zavazuju nejhezčí, všem vám to ukážu, všem se to líbí, miluju tkaničky!!BTW pošli mi ten mail s těma tkaničkama.PS: Zavazovat si tkaničky jinak je kultura, stáváš se tím umělcem jako třeba mikey a pak už to jede všechno,o)Pus!

    To se mi líbí

  2. T tkaničky musím říct jsou pěkně odpornýýý, jestli jsem tě nějak urazila tak promin ;°D Jsou fakt divnýý!! :-)))  A hele, co třeba dělala Anča?? Šmajdalfe řikej, prooosíím!!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.