„Jaktože ti svítěj očíčka?“

Sice není věčer, ale píšu. Vím, mám asi tak 2 dny spoždění. Příště už žádný časový údaje! ;o) Takže, psala jsem přesně tohle: Jedu se školou do přírody, užít si čerstvého vzduchu… ;oD Večer napíšu víc ;oD

No zkráceně řečeno, jela jsem s deseti lidma ze třídy do (tramtadadá!) Temelína, za osvícením. ;oD

V pondělí 11.6. jsem vstávala normálně, připravila baťůžek atakdále… (Proč to píšu?) Cestou do škoy jsem si koupila kuřecí bagetu a vyrazila před školu. (Je to dramatické, že? ;o) Tam už bylo pár lidí. Blábláblá, nebudu takhle blbě rozepisovat všecko! Achjo!

Takže, jeli jsme tam my a pak 2 devítky, A a něco, co nevim co ;oD My jsme jeom doplňovali počet, takže nás byla půlka 10- Já, Verča Š., Verča F., Eliška N., ELIŠKA R. (je napsaná velkým, jelikož tu chtěla být napsaná, ale nechtěla, abych psala, že to chtěla…. to má blbé! ;oDDD), Kája P., Matouš, Petr., Krúta a Ryšavej. Celkem vtipná společnost…. celkem ;o)

Jede se tam 3 hodiny. Někde v půlce (v Písku) jsme měli rozchod na hodinu. Já s Verčou jsme běhaly po městě a scháněly otázky, který nám před tím dal chlap, co nás „bavil“ v autobuse. První byla, proč se písek jmenuje písek, druhá, která řeka jím protéká a poslední, kolikátá je nejstarší lékárna v ČR v Písku… doufám, že mě chápete! ;o) U tý lékárny, to bylo nejhorší, jelikož nám každej říkal úplně něco jinýho. Nonic. Vzhledem k tomu, že jsme neměli hodinky ani jinej čas, tak jsme ho hádali. Když jsme zjistily, že je 11:30 tak jsme pádily rychlostí blesku (oprava: Verča pádila a já se táhla za ní) k autobusu. Tam ale nikdo kromě autobusáka a chlapa „baviče“ nebyl. Zdálose nám to divný no a tak jsme se zeptaly, kolik je a měli jsme ještě 15 minut čas! Tak jsme ještě sháněly zmrzky. No stačí.

Pak jsme teda jeli rovnou bez zastávek. Nevim, co jsme dělali v autobuse, jen vím, že jsem zjistila, že nemám nabitý baterky ve foťáku! ;o(
Vylezli jsme z autobusu a já jsem byla klamaná z velikosti a
kostičkovatosti těch čistých a zdravých věží… Na programu bylo „muzeum“, ale bylo to lepší, než chodit po sálech a koukat na součástky a miniatury Temelínu, jak jsem si představovala. Nejdřív jsme přišli do „kino sálu“ (;o), kde byly židle, plátno na promítání a tak. Sedli do první řady (proč tam?) a nejdřív koukali na ženskou, pak na plátno, na ženskou, plátno, ženskou, plátno a tak dále ;o) Zdálo se mi divný, že ta ženská ho (Tem.) furt opěvovala, ale pak mi došlo, že je za to vlastně placená! Ani slovo o znečišťování prostředí a Rakušanech, no co ;o))))))) Potom jsme šli do toho muzea, dívali jsme se na různý věci- od počítačovejch programů do miniatur součástek ;oD No a pak jsme jeli zas domů, už bez zastávek.Všichni spali, n
ebo aspoň leželi ;o), ale pak se vzbudili. Jo! A Celou cestu tam i zpátky jsme si povídali o tom, co nám řekli rodiče při odjezdu, většinou to bylo něco jako „Až přijedeš, tak ušetříme v noci za elektriku, budeš svítit ty“ ;oD Tak proto ten nadpis ;o) Jo a ještě jeden vtip z verčinýho blogu ;o) :
Otec povídá synovi „Sloužil jsem rok v Hirošimě“ – syn sklopí hlavu
Tak otec pokračuje: „A taky jsem dělal rok v Černobylu“ – syn sklopí i tu druhou

Tak já jdu, papa, ještě mě čeká ještě jeden d maximálně důležitej článek! ;o)

PS: Jsem si vědoma toho, že jsem tam zapomněla strašně moc super věcí, tak mě v komentářích doplňte! ;o) A proč jsem to vynechala? Jelikož a protože mě tenhle článek strašně nebavil! ;o) Ani si ho po sobě nebudu číst, tak se když tak omlouvám za chyby, překlepy nebo nesrozumitelnosti. Děkuji ;o)

5 komentářů: „„Jaktože ti svítěj očíčka?“

  1. Takže díky žes sem ten článek napsala, ale je pravda že si tu zpáteční cestu mohla popsat trochu vic podrobnějc…dyť to byla fakt vohromna zabava!!!! Ale trapný byllo jak sme chteli zpívat a voni nám rekli PŠŠŠT….no nic…hned sem si sedla k pocitaci a nasla si text k pisnicce Slavíci z Madridu (jeden text sem si připíchla na nástěnku a druhej si dala do peněženky 😀 ) Jinak to bylo fakt super….člověk si to ani neuvědomuje ale když se takhle jede autobesem tak si dohromady povidame a dozvime se vo hodne jinech a novejch veci ktery se ve skole nedozvime…protoze se furt jenom ucime(kdyz je hodina) a pak vo kratkejch prestavkach na pokec neni cas…takze se mi ten vejlet do Temelína fakt líbil!!!!! Tak se nám uzdrav Kájo!!!!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.