Středa 13tého

Vítejte!
Móc dlouho jsem přemýšlela, jak tento můj výroční článek pojmu a už vím a myslím, že to bude hezké ;o)
Blog. Proč jsem ho vlastně založila? To už opravdu nevím, ale to co vím, je, že kdyby nebylo mé sestry, určitě bych ho teď neměla. Za to jsem moc vděčná! ;o)

Mohla bych taky napsat něco o mém smailíkovi ;o). Můj brouček se pořád rozvíjí. Pomalu, ale jistě ;o) Nejdřív byl jen : ;o) & ;o( Ale teď se rozvinul do smíchu: ;oD, pláče: ;´o(, velkého smutku: ;oC …no a to je zatím vše ;o) Ještě jsem vlastně použila smail „Leela“ -> O).

Za těch 365 dní jsem nejvíce článků napsala první měsíc- v červnu 2006 a těch bylo 16, nejméně v září a říjnu (1) a klidně tam ještě přidám únor, kdy byly jen 2. Pro září a říjen mám celkem výmluvu, jelikož jsem neměla počítač, ale za únor mám jen omluvu ;o(

A víte, kolik jsem napsala článků dohromady??? I s tímhle?????? Nevíte! Já jo! Je jich 79. Po pravdě, myslela jsem, že jich bude víc, ale tohle je taky super! 79 článků za 1 rok a to 2 měsíce bez compu, to je super! ;o)
Nejvíce komentářů mám právě v září u článku sestřin odjezd, ale to jen „zásluhou“ Tuňáka“ a to tedy nepočítám. U mě je nejvíc u článku „Může za to puberta??“, kde jsou komentáře od hodně lidí a jsou (většinou ;o) inteligentní a k tématu ;o) Jo a zapomněla jsem na počet; je jich 23 ;o) Nejméně komentářů je v rubrice „moudra“ (do teď mě mrzí, že jsem tam ty „moudra“ dávala, jak jsem je viděla. ;o( ) a je to článek „Jen slova?“ a není u toho článku žádnej kometnář. Jinak s komentářema jsem spokojená a JSEM STRAŠNĚ VDĚČNÁ VŠEM, CO JE SEM DÁVAJ! ;o)
Pak jsou na řadě rubriky. Jako první jsem udělala mou nejpoužívanější –>Můj život, články se mi tam nevejdou na 1 ani 2 strany za tu dobu, za ten jeden rok! Mám jich tam přesně 46 a jsem na ně pyšná! Některé jsou delší, některé kratší, některé duchaplnější, některé zase tupý (většina ;o) a tak dále … Ale všechny mám ráda a se všemi jsem si dala velkou práci a jsem moc šťastná, že je čte aspoň těch málo lidí co sem chodí. ;o)
Další rubrika byla asi Mé úvahy. Tyto články jsou kratší a vždycky u nich chci, aby jste mi do komentářů napsali svůj názor, ale snad nikdo to nedělá… To mě na nich nejvíc štve! ;o( Nonic… S tím už nic neudělám. ;o( Takže, v téhle rubrice je 7 článků.
Teď je tu „vše co najdu o tuleních“ (má být „vše, co najdu o tuleních“, ne? nevadí ;o) Tato rubrika se mi moc líbí. Mám tam 5 super „článečků“. Není to nic o vybíjení a životu tuleňů, jak to mají většinou ostatní, NE! Je tam to, co jsem našla náhodou, co se mi strašně líbilo a chtěla jsem se s tím podělit s vámi. Je tam má tupá básnička ;oD, tuleň, kterej hraje na bicí, pak hra a další básničky a rýmy! Prostě, to co JÁ mám ráda a né nějakej sedmistránkovej okopírovanej článek o zabíjení tuleňů… Ách ;o)
Potomhle jsem asi přihodila rubriku „různé„, na kterou jsem pyšná míň, než na předešlé, ale myslím, že se mi stejně vydařila ;o) Je tam taky 5 článků, ale naprosto odlišných. ;o)
A „moudra“…. ty už jsem zmiňovala…. byla to chyba…. a nebo ne? Nevím.
Měla jsem tu ještě rubriku rodina, ale tu jsem pak smázla, jelikož jsem v ní měla jen jeden článek a to o našem kocourovi , který teď v žádné rubrice není a ještě úvod (ten taky nikde není)… ;o)
Jéžiš! Málem jsem zapomněla na slohovky! Za ty jsem ráda. Doufám, že se líběj i vám!!! ;o))) Je jich tam taky 5 (ježiš! To je nějaký oblíbený číslo, né?? ;o) a z toho 2 charakteristiky, úvod a 1 a půl hororu ;o)
Vepřové kejtaAnkety. Mám je ráda a proto se je snažím dávat všude!!! ;oDDDD A mám jich 11. ;o)

Možná jste si už všimli, že tu moc nepíšu o smutných nebo trapných věcech. Mám jich víc, než gumová kačenka atomů, ale nechci o tom psát. Někdy proto, že se za to stydím, někdy zase nechci obtěžovat. ;o)

No…myslela jsem, že tenhle článek bude lepší a delší, ale snad se Vám líbil!
Nashle! ;o)

12 komentářů: „Středa 13tého

  1. Pěkný shrnutí!!!Předtim sem sem nechodila a tak sem si nepřečetla článek o Mikešovi, ale ted uz ho mam prectenej a je fakt peknej…i ten članek ale i kocourek…A co velká želva…Chudák ty o ni nepises…:D…Jak se vlastne jmenuje??

    To se mi líbí

  2. Eliška: Velká želva se jmenuje Pavlína a jsem ráda, že se to líbilo ;o)Kriki: Děkuji, děkuji, děkuji ;o)))) Ve třídě se máme asi dobře, já jsem teď nemocná ;o( tak moc nevim ;o(((

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.