Chi, vtipný a pravdivý? ;o)

Takhle brouzdám na pise.cz a koukám na nejnovější články, kouknu na „super citátky“, říkám si, co je to zase za kravinu – nicméně, kliknu a vidím velkou prdel!!! Tak jsem si řekla „dám to sem nebo ne? Ještě k tomu, že jsem v minulým článku psala, že nevím, jestli jsem udělala s rubrikou „moudra“ dobře, ale pak jsem si připomněla „žiješ jen jednou!“ (juj… to sem asi nepatří…. ;oD). NO… ABYCH TO ZKRÁTILA, prostě jsem to sem dala! ;oD Tady to je, ale vzhledem k tomu, že k nim budu mít komentáře, tak je zvýrazním! ;o) /Dvojtečka: ;o)/:

Je těžké býti debilem… Konkurence je vysoká!

Tak to už jsem někde slyšela, ale… fakt se mi to líbí! ;oD

Až ti bude tak 110 příjde bůh a zmáčkne RESET
Tohle jsem slyšela od Anči a pořád si to pamatuju a pořád se mi to mocinky líbí….. (blééé)
Kostky jsou vrženy……..ale my hrajeme karty.
To mě fakt moc zaujalo… Takový, jako když si pro Rimmera přišla smrtka a on… reakci všichni známe (a kdo ne, toho nakopu do zadku!). Připadá my to jako naprostý ignorování osudu. Doufám, že mě aspoň polovina lidí chápe ;oDD
Když se k tobě štěstí otočí zády, nakopej ho do prdele!
Tohle mi připadá podobný (jako smyslem) jako to před tím ;o) (Osud je kravina!!! Podle mě… ;o)

Není důležitý vyhrát, ale nasrat toho, kdo vás porazil….

Co k tomu dodat?? ;oD
I pád na držku je pohyb dopředu.
Tohle mi připadá Fakticky dobrý! Obdivuju člověka, co to vymyslel ;o) Určitě to byla ženská! ;oDDD
Usmívej se! Zítra bude hůř…..A pozítří možná nebude…
Nojo, ČESKÁ klasika ;o))))

Líbilo??? ;oDD

15 komentářů: „Chi, vtipný a pravdivý? ;o)

 1. hehehhehehehe,o]]] no tlemim se u toho jako prasklej tulen,o]jinak s tim osudem… mas jeste brzo na filosofovani, porad se brzdi capitalisticky "na co si nemuzu sahnout, to neexistuje" a neznas takovy uzasny veci jako je… JOAKIM,o]]pus, naucim te astrologii, treba te pak prejde humor, ty slunce v osmym dome!!!

  To se mi líbí

 2. Je to skvely a nejlepsi je tohle: I pád na držku je pohyb dopředu. 😀 😀 😀 To je fakt pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  To se mi líbí

 3. :(tovideo..jepěkný..alenevimproč..najednousipřipadám…sama…hned jak jsem hovidela…prostě midošlajedna věc a to ..že nejsemtvoje nejlepší kamarádka…aležetou..je kriki……Je mitolíto a nemusíš se bránit..už tovim…Nemužubýt tak dobrá kamarádka jako kriki..znáte se už odmalička…amě znášjenom..2roky…Okriki mluvíš skoropořád…a jájsem s tebouvživo tě takneblbla jakoty s ní…a…notoasije všechnocochci…říct…

  To se mi líbí

 4. ;o), jsem ráda, že jsme si to vyříkaly a chci, abys takovýhle myšlenky už nikdy neměla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PS: nojo, red dwarf… mám ho ráda a je všude, ale tobě se nelíbí tak co zmůžu??

  To se mi líbí

 5. MILÁ VERČO, JEN BYCH TI RÁDA ŘEKLA ŽE JÁ S KÁJOU NEMLUVIM O NIČEM JINÝM NEŽ O VAŠÍ, NAŠÍ TŘÍDĚ A HLAVNĚ O TOBĚ!!!! Ste prostě nejlepší kamarádky a to se nezměění, já třeba žádnou nejlepší kamarádku nemám Veru, tak mě chápej, potřebuju nějakou podporu!! Mi s Kájou nejsme nejlepší kamarádky, a jak bysme mohli??   Setkávám se jednou za čas, a štve mně že se nevídám s tebou Veru!!! Fak že jo!!!!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.