Sport… Lupáčovka!

Na konci článku „Posmrtný život“, jsem psala, že sem popíšu sportovní den, jak tomu pořád špatně říkám, a tak jdu teď na to! (trošku opožděně, ale přece ;oDD);o) Ale detailů si asi moc pamatovat nebudu ;o) Začneme tentokrát o den dříve- ve středu (20. 6. 07)…
Na hodinu matiky- už volnou -k nám přišla naše super učitelka na tělák a přemlouvala, aby jsme šli zítra na takový sportovní den. Že potřebuje 5 holek a 5 kluků na desetiboj. Každý se jí ptal, co tam bude za disciplíny a když to říkala po sedmé, začala být trochu nervózní. ;o) Nikomu se tam obzvlášť nechtělo, ale pak jsme teda byli přemluveni ;o)

Druhý den na to, dívka z předchozích článků, vstala později, jelikož se měli se spoludesetibojařema (hehe) setkat až v 8 (nebo v 8:15?? neví). Musela si ještě připravit pár věcí (foťák samozřejmě zapomněla ;o) a hlavně zajít na balkón pro cvičící oblečení (všechno žlutý ;oDD). Chtěla si vzít sukni, ale pak -na poslední chvíli- si to rozmyslela, protože byla venku zima. Ještě si udělala copánky a provedla ranní hygienu (;oDD). Pak už se konečně vypravila do školy.

Před školu tak nějak všichni přišli. Byly jsme tam my- 8. C, pak pár kluků z ostatních osmiček, nějaký lidi z devítky a myslím, že jenom holky ze sedmičkek/čky. Když už jsme byli všichni kromě Verči, která -to jsem si aspoň myslela- měla přijít v devět, což nepřišla-asi jsem domluvu blbě pochopila, i když si spíš myslím, že to Verča neřekla, ale to je jedno-protože byla u dvou zubařů a tak jsme měli problém, protože na ten desetiboj nás má být deset, ale učitelka to ihned vyřešila a dala k nám jednu deváťačku (sympatickou! Aspoň pro mě ;o), která měla předtím hrát street (nebo street ball?) (to je jako basket, akorát s jedním košem ;o).

Přijeli jsme na … já nevím jak se tomu říká… no, je to na Pražačce… je tam trávník a okolo se běhá… Víte?? ;o) No tak!! ;o) Učitelka nám řekla, jakou máme šatnu, ale tam se dřív přifařili kluci a zabrali jí snad na hodinu!! ;o) Tak jsme čekaly. Měli jsme tu největší šatnu! ;o) Tak když teda kluci vypadli, převlíkly jsme se my ;o)

(To je ale tupej odstavec! Už mi asi emigruje psací režim, jelikož píšu poslední dobou furt!! ;oD)

Chvilku jsme čekali na to, až nějakej hlavní pán pronese řeč a pak už jsme šli. Bylo 10 disciplín (Ale! Kupodivu!! ;oDD) a každý šel na každou. Každá škola začínala na jiném místě a chodilo se po stanovištích podle hodin (směr podle hodinových ručiček… ;o) Jéžiš!! Zapomněla jsem říct, kdo byl u nás v týmu!!! Hned to napravím a napíšu to tak, jak jsme byly na kartičce, co nám dali předem ;o) Takže:

J. Rošetský =>nějaká osmička ;o)
T. Batík =>my
M. Zavřel => osmička ;o)
J. Mančal => my
J. Fiedler => my
E. Röslerová=> my
K. Poliaková => my
E. Exnerová =>z devítky přeřazená ze streetu
E. Konývková => my
JÁ =>?? ;oD
Takže, jak jste si mohli všimnout, většinu jsme zaplňovali MY! Ti nějlepší!! ;oDD Jako první jsme šli na golf, akorát jsme se trefovali florbalkou do florbalovýho míčku a do díry po vyndané nějaké plastové zarážce ;o) To jsme udělali v pohodě, akorát nám to hrozně dlouho trvalo- čekali na nás 2 školy ;oD (Můj první odpal byl nad míčkem… ;oD)
Potom jsme šli hrát softbal… Což ale bylo prostě jen, že někdo (Fiedler) nadhazoval a my jsme se museli trefit do míčku, ale neodpálit. Prostě jen trefit! ;oD To jsme taky celkem v poho zvládli a šli na chůdy. Ty zvládl jen někdo (nojo… tak dobře! většina kromě mě! ;o). Většina od nás měla 10 metrů (dál už se nemohlo) a já jsem měla asi 3 metry… ;o) Nonic… stane se! ;o) hehe, ale myslím, že tam jsme taky byli mezi prvníma, jako škola. Pak jsme měli jít na švihadla, ale tam byla ta skupinka před náma a tak nás paní od vedlejší disciplíny pozvala k sobě na …. ŽONGLOVÁNÍ! 10 bylo zase nejvíc, ale to dal jen málo kdo (a nebo ne?! ;o) Bylo tam ještě na výběr mezi žonglování jednou rukou se 2 tenisákama a 2 ruce se 3mi, pak ještě hlavičkování s normálním míčem a nebo takovýto přehazování z nohy na nohu (jako s hákysákem… chápete mě?? A píše se to tak vůbec?? ;o) Já jsem si vybrala to žonglování se dvěma míčky, ale dala jsem asi jen 3 hody… ;o) VŽDYŤ JSEM TO TAKY DĚLALA PO PRVÉ! ;oDD Přešli jsme pak na to švihadlo a tam jsme skákali, myslím, 20 vteřin. Já jsem dala něco kolem 50 přeskoků, jako většina, ale všichni to neměli ;o) Potom jsme házeli medicimbalem… To bylo, myslím, celkem chabý a rekord nekoho nikdo nepřekonal. Já jsem šla jako poslední a celou dobu jsem si myslela, že jsou všichni tupí a že nic nedaj a že já je všechny přehodím, ale… moje sebevědomí se ukázalo moc velké… ;oDD Nojo! Ale už se snížilo, nebojte! ;o) Pak byl basket– strefování basketbalákem do koše od nějaký čáry. Snad všichni to tam hodili ze třech pokusů aspoň 2x, ale jediná já s Rošetským jsme měli nulu… ;o(( Hned vedle jsme šli na volejbal, kde jsme házeli míčem o zeď a volejbalově odpalovali ;o) Já jsem zase dala MÁLO! ;o( U tohohle stanoviště byl chlap, ale měl tam asi manželku nebo co, která byla TAK nepříjemná! Krává debilní! Pořád na nás nadávala! Kopla bych jí do držky, kdybych měla víc odvahy! ;o))))))) Potom byl skok z místa, který jsem zase posrala, ale jako družstbo jsme v tomhle byli nejlepší! ;o) No a pak kuželky! To byly takový ty plastový a sházeli se plastovým míčkem! Všechny nedal nikdo nikdy! ;o)
Když se na to teď tak kouknu, vidím, že jsem jim to vlastně pořád kazila… ;o(( Za to se tedy teď omlouvám.. ;o)
Pak bylo vyhlášení „pohár starostky“, která byla hrozně velevážená a všichni -kromě pořadatelů -si z ní dělali prdel! ;oD To bylo jako vyhlášení sportu za celý rok, kde jsme myslím byli druzí. Dostali jsme (jako škola) 6 tisíc a šli se koukat na volejbal. Ještě jsem se vlastně vůbec nezmínila, že ve streetu jsme byli PRVNÍ a v NOHEJBALU taky! Ale volejbal, který se ještě dohrával jsme pěkně posrali! ;o) Po dokoukání jsme najednou zjistili, že streetisti (hehe) mají medaile a najednou nás učitelka hnala, že se bude vyhlašovat NÁŠ desetiboj. Byla jsem hrozně napjatá a tušila jsem, že budeme první, ale bála jsem se zklamání… ;o(
(O jedné škole (už nevím o které ;o) jsme se dozvěděli, že byli diskvalifikovaní, protože měli 6 kluků a 4 holky.) Na třetím místě se umístili ………, Na druhém Pražačka a na prvním místě LUPÁČOVKA! My jsme byli lepší, než škole, která má to „hřiště“ hned vedle! Jsme jazykovka a JSME lepší!!! Dostali jsme medaile! Moje první medaile! A ještě k tomu za první místo!! Byli jsme v řadě a oni nám dávali ty medaile! ;o) Ach jo!!!!! Já jsem byla fakt strašně šťastná!!!
Tak to je vše! Mám vás ráda! Papa! (Gerapa!!) ;o)

4 komentáře: „Sport… Lupáčovka!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.