Ještě k táboru

Na táboře si snad vždycky koupíme nějaký časopis jako Děvka, Bravo, Top Děvka a tak. Děláme si z toho hroznou prdel a jak jsme si tak četli, ty maximálně nejlepší články o nejžůžovějších věcičkách a o tom, co je in a out (bez toho se člověk neobejde!), narazila jsem na jedno motto, který patřilo ke článku o sebevědomí a kamarádkách a zdá se mi úplně úžasný… Takže tady je (slabší povahy si k počítači vezmou pytlík na zvracení… nebo raději tašku-nějakou větší ;o) : JÁ JSEM OK A TY TAKY. To je motto jak psí noha! Nonic….
Pak je tu ještě jedna věta na konci článku, u které jsem se zastavila pro její skvělou slovní zásobu. Naučila jsem se, jak obměňovat slova, aby nic neznělo tak blbě jako toto: Existuje rozhodně i život bez něj, a ten na tebe právě čeká. Nečekej jen sama, až se něco změní! Změň to sama.
Obrázek “https://kocicitulen.files.wordpress.com/2018/08/TOP.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tak to byly postřehy z Top dívky a Brava. Pěkný den ;o)
PS: napíšu o Egyptě až přijedu z chalupy ;o) Papa ;o)))

12 komentářů: „Ještě k táboru

  1. Jéje… Fakt se omlouvám! Jsem úplně uncool & untrendy!! Takže, kouzlo, jak ho zaručeně okouzlíte a hned se do Vás zabouchne (mně to nevyšlo, ale to jen proto, že jsem mítso skleničky měla skleničku od víživy a ještě před tím ešus… ;o)V časáku byl ještě nějaký test, který ti řekne, jaké kouzlo je pro tebe to pravé. Pro mě a myslím že i Kriki bylo tohle to, co udám jako první. Kouzla tam byly 3, ale já si pamatuju jen 2…První "kouzlo"POZOR! Při celém obřadu musíš myslet na svého IDOLA!! (U mě to byl KUBA! ;oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)1. krok- Vezmi si nějakou skleničku na šampus, víno nebo tak.2. krok- Teď natrhej nějaké květiny (já měla trávu ;oD)3. krok-do skleničky nalij vodu (zrovna pršelo, tak to u mě nebyl žádnej problém ;oD)4. krok- hoď tam i ty kytky5. Krok- Namoč si prsty ve vodě a snaž se rozezvučit skleničku tak že mokrým prstem budeš přejíždět po okraji (s ešákem nebo se skleničkou od výživy to FAKT nešlo… ;oD)A pořád si v duchu opakuj jeho jméno. (Př: KUBA, KUBA, KUBA, KUBAKUBAKUBA…)Druhé "kouzlo"1. Krok- najdi nějaký kámen, co ti nejvíc připadá jako srdce (vzhledem k tomu, že pršelo (jak už bylo zmíněno), tak Ája která to kouzlo měla, vyběhla ze stanu a vzala první kámen, co viděla)2. Krok- Dej si kámen pod polštář a před usnutím mysli na svého IDOLA Ráno už bude myslet IDOL jen na tebe! Tak "určo" zkuste obě!! ;oDD Je to fakt dobrý! ;oDDDDDDDDD

    To se mi líbí

  2. takže:ta věta, jak tam obměňujou slova, to je naschvál. jmenuje se to anaphora.a protože mě znáš, tak víš, co si myslim o rituálech,o) když chceš, aby se něco stalo, a chceš to fakt silně, tak proč by se to nestalo?? a čarodějný rituál je něco jako katalyzátor.mmmm, sestra učená,o))ps: nemusíš číst tyhle blbý časáky, ztrácíš tim čas a zbytečně tě to obtěžuje, prostě je ignoruj a kupuj si national geographic.to't vše,o))

    To se mi líbí

  3. No Caayushtho, thohle ye upa supa, viď? Yak někdo může něco tak coolowouchckeeho /kůlovoučkýho/ považovat za nefungující?! No chápeš to?BaayushthaP.S.: Anafora je opakování slov na konci VERŠE a rozhodně ne debilních rad… Neberte si to nikdo osobně, to já jen tak rejpu… P.P.S.: Jdu Ti sem zaspamovat… Všichni glosátoři (a čtenáři glosů) světa spojte se! Jinak řečeno glos.blog.cz… No nic.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.