Hm!! Móó mutný!

Hm! Zrovna jsem se tak rozepsala a ony jsou jako na potvory zrovna prázdniny! A o prázdninách sem chodí minimum lidí! Ach jo! Teď se budu snažit psát co nejméně, protože se už teď bojím, že sem někdo příjde řekne „Ježiš! Ta toho má novýho! To všechno číst nebudu“ a už sem nikdy nepříjde… ;o((( Bééé! Nonic… Tak nashle. Končím… Končím se životem a jedu už tento rok po páté na letiště… Připadám si tam už jako doma!
Jinak: byla jsem v Egyptě, ale nechce se mi o tom psát a tak budou jenom fotky s komentářema, co se dělo na Karce (mám Karku skloňovat?? To by mohlo být:
1. pád: Karku
2. pád: Karky
3. pád: Karkulce
4. pád: Karku
5. pád: NEbude!
6. pád: Karkulce
7. pád: Karkou Tak se mi to líbí! ;oD)

Papa! Je mi zima na nohy…

27 komentářů: „Hm!! Móó mutný!

  1. Já jsem tak strašně ráda, že jsem zase doma u počítače a tvého blogu! A ještě k nimulému článku, kdybys náhodou nečetla komentáře u něj o čemž pochybuji, tak koukej napsat typ pro holky, aby věděly, jak ho zaručeně získají! Je to totiž cool kouzlo!

    To se mi líbí

  2. ahojik, nevím, kam mám psát, tak píšu sem, moc děkuji za pochvalu blogu, teďka musím končit, ale až sem zas příjdu, tak si pořádně prohlédnu i tvůj bločeg 🙂 paa

    To se mi líbí

  3. Mám měsíc absence, nechci mít v archivu všechny měsíce… Zní to divně, já vím, ale už jsem tak daleko!! Musím to do září vydržet!! ;o) Mám Vás Vši Ráda!!!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.