Novej design!

Přístup na eroticky zaměřený blog

By clicking the button ‚I AGREE‘ I agree with terms above and I confirm entered personal data. I access the next level of pages published on the Internet (at http://tulen.blog.cz) and I acknowledge information mentioned below. At the same time along with entering mentioned pages I confirm verity of these data and facts:
 1. je mi více než osmnáct (18) let
 2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti a možnosti vstupu na uvedené stránky.
 3. souhlasím s užitím sexuálně orientovaného materiálu pro svoji osobní potřebu, a to v soukromí, sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně
 4. budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím
 5. Neposkytnu ani nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším osmnácti let ani jiným osobám, které nesplňují všechny podmínky uvedené v tomto prohlášení.
If you comply with all conditions under articles 1 to 5, please, enter. If you do not comply even only one of these conditions, please leave this site immediately.
//<![CDATA[ //]]>

Toto jste mohli vidět v minulých dnech na mých stránkách. Né, že bych za ten měsíc změnila obsah tak, že bych musela mít toto upozornění, ale jen jsem chtěla, aby NIKDO nepsal do článku „hm… móó mutný“ komentáře o mém novém vzhledu (což se podařilo Kriki, ale naštěstí nikomu jinému ;o))))

Doufám, že se Vás Všem můj novej vzhled líbí. myslím, že je to celkem dobré (a jestli si někdo myslí, že ne, tak ho kopnu do zadku! Víte jak dlouho jsem tím ztrávila?! ;oDD).

Důvody změny:
 1. přestala se mi TAK MOC líbit žlutá barva a líbí se mi teď hlavně světle zelená skombinovaná se žlutou a trochou modré (tady je modré o trochu víc… ;o)
 2. našla jsem jakousi krásu francouzštiny (v záhlaví, jestli si někdo nevšiml ;o)
 3. změna je život… a nebo snad ne? ;o)
 4. strašně, ALE STRAŠNĚ se mi líbí ten „znak“ co mám v záhlaví
Takže tedy z tohoto stylu:
se stal ten, co právě vidíte, když jdete na www.tulen.blog.cz! ;o)
UPOZORNĚNÍ: TATO STRÁNKA VYPADÁ V INTERNET EXPLORER STRAŠNĚ! TAKŽE SEM CHOĎTE JEN S MOZILLOU!
Tak pro tuto noc končím. Právě jsem dokoukala svou lásku (to zní ale blbě! ;o))) a jdu asi spát… dole máte ještě anketu, tak šup na ní! ;o)

11 komentářů: „Novej design!

 1. Ahojky!To byl šok, když jsem to viděla, tím nemyslím nový desing, ale ,,Přístup na eroticky zaměřený blog", a tím jak jsem poprvé viděla všechno nově, tak jsem netušila, že je to opravdu tvůj blog. Tak jsem zadala adresu znovu, ale objevilo se to samé, teprve když jsem zadala adresu potřetí, tak jsem pochopila, že je to opravdu tvůj blog. Myslím, že se ti to moc povedlo, je to moc hezoučký!!!! To myslím naprosto vážně.  A jsem ráda, že už nemáš přístup na erotické stránky….Mám tě moc ráda a držím palečky s novými čtenáři, kteří se zaručeně chytí na nový vzhled. PS: Musíme se zase sejít, třeba na canastu=O)PSS: snad i s Kriki=O)Zatím papik

  To se mi líbí

 2. Přístup na eroticky zaměřený blog tě tak vyděsil?? ;oD Jsem ráda, že se ti nový vzhled líbí ;o)PS: To musíme!! Všechny 3! A když to vyjde, tak i všechny 4! ;o)) (i s Ájou ;o))

  To se mi líbí

 3. Joha joha, s Ájou, já na ní nemám číslo, asi mám blbý protže když sem jí volala abych jí popřála vše nej k svátku zvedla mi to nějaká stará ehm. dáma!! A ten novej vzhled je DOKONALEJ!! J8 když sem sem přišla….no, pro mě to byl taky šok, taky sem klikala víckrát, a pak sem se koukla dolu a viděla tvojí fotku! .-D a pak sem pochopila…po dlouhý době, no já zas du, papapa!!

  To se mi líbí

 4. Netopejr: Joha jsem nepochopila, ale už mi to docvaklo ;oD dík za pochválení mého výtvoru, smail dobrej ;oDKlaruš: Jasně jasne! ja muzu (bohuzel jenom) ctvrtek a mozna pattek + HODNE MOZNA víkendy

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.