Pan prezident

(Mimochodem, na začátek; oba obzoři padli, takže teď na obzoru je jen dokonalý a to ještě k tomu málo… ;o(((

Takže. Viděla jsem prezidenta. To asi už víte. Myslím, že jsem to rozhlašovala všude. ;o)

Má představa: Sedíme buď na radnici a nebo ve škole v nějaké místnosti a my- asi 25 dětí vybraných z devátých a osmých tříd- pokládáme prezidentovi otázky a pak se s ním přeme a obhajujeme vlastní názor.

Realita: Většina z nás se srazila před školou a v 15:00 jsme vyrazili k Atriu. Převaha byla na straně mužského pohlaví, slečen tam bylo asi jen 10. Nějak jsme tam dorazili, kluci zabrali lavičky, a čekali jsme. Začali se tam scházet další lidi, ale tentokrát né od nás. Abych to zkrátila, jelikož mě to nebaví psát. Naše škola byla pak rozházena po celém Atriu. Já vzadu a neviděla nic… Po strašně dlouhé době tam přišel někdo, kdo řekl „Přichází prezident České republiky, prosím povstaňte.“ Všichni povstali a já viděla jen vršek hlavy a to jen občas. Sedl si dopředu a sbor začal zpívat. Celkem se mi to líbilo ;o))) Potom starostka uvedla, že se bude Klaus ptát na otázky a předala mu mikrofon. On se se svou manželkou přemístil na pódium a začali otázky.

Většina lidí by na otázku „Jak se máte?“ odpověděla slovem, někdy i větou, ale jsem si jistá, že prezident by na ní odpovídal aspoň 10 minut. Opravdu. Většinou jsem ani nevěděla o čem mluví, protože jsem mu moc nerozuměla. No prostě nic moc. Samozřejmě tam padla i otázka na globální oteplování. Prý vůbec nesouvisí s životním prostředím a ani vůbec neexistuje.

Toť asi vše. Nashledanou milí přátelé a nikdy na mě nezapomeňte! Děkuji.

8 komentářů: „Pan prezident

 1. Tak ja to  brala uplne jinak ale mozna to je tim ze sem sedela ve ctvrty rade…no docela me to bavilo ale taky sem mu nekdy nerozumenla…nekdy mumlal a nekdy rikal strasne odborny veci….ale super je to ze (mozna to este nekdo nevite) ze sme se s nim ja a verča vcyfotili…takze mame krasnou fotecku!!! Super!!!!!!

  To se mi líbí

 2. Nejhorsi byl ten dredar pred nama… smrdel jak rozslaply hovno na bote… to byla sila… ale horsi bylo e to byl takovej ten "Typ" co je pro zeleny, zivotni prostredi, trávu, made by nature, trakovy ty sandale a kostkovany kalhoty s kytkou… no… a ten si furt vobhajoval to svy prostredi… to mu nedochazelo ze v zivote sou i jiny veci?!

  To se mi líbí

 3. Carolyn: A to tobě nedochází, že na týhle planetě žijem a že si jí takhle ničíme? Že Klaus timhle ztrapňuje celou naší repoubliku, že je to nejzávažnější prohlášení a taky nejkontroverznější, co kdy řekl?  Že tohle je to, čim on se nejvíc zviditelnil a to, co se teďka nejvíc řeší? Jakmile jde o přírodu, tak jde ekonomika, šminky a kluci stranou, slečno. Zkus to komentovat, až o tom budeš něco vědět.

  To se mi líbí

 4. Já jsem tam byl teda shodou okolností taky, i když jsem z jiný školy a musí se nechat, že NEmluvil konkrétně, nějaký věci strašně zaobaloval nebo přesouval úplně do jiný roviny např: otázka na úsporu energie a životní prostředí a on vykládá, že běhá po Hradě a zhasíná žárovky, tak to je komický. A další věci ohledně např: Kosova, s tim taky nemůžu  souhlasit. A co bylo úplně nejhorší byla ta skupinka, která seděla vlevo vpředu a sledovala ho, jak boží zjevení :-D.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.