Jak jsem se změnila…

Nevím, jak začít. O tomto článku přemýšlím už celkem dlouhou dobu. Mám toho hodně, co chci říci, ale nevím, jak to všechno mám dát dohromady. Sedím v obýváku, opřená o skříňku pod televizí s notebookem na nohou. Mám jednu rukavici a snažím se napsat článek lepší než všechny ostatní. Ostatně jako vždy.
Snažím se snažím.
Matka mě bije, otec kárá a sestra mnou pohrdá.
Opak pravý toho, co chci, mého dlouholetého snažení..
Cože? Absolutně nevím, proč jsem to napsala. Asi mám takovou blbou přemýšlící náladu… Nevím, jestli jsou tyto nálady u mě spíše pozitivní nebo negativní. Na tom ale nezáleží. Vrátím se už konečně k tomu co chci.

Změna. Změna pohlaví, změna osobnosti, změna strany, změna účesu, změna… Změna velká nebo malá, důležitá nebo nedůležitá. Já budu psát o tom, jak jsem se změnila.

Nevím, co velké se stalo ve druhé třídě, ale od druhé třídy spím a tohle všechno se mi jen zdá. Až se probudím, budu vědět vše, co vím teď a budu žít lepší život. Ano. Nevím, jestli se probudím na začátku, ve prostřed nebo na konci té druhé třídy nebo jestli snad i na začátku třetí. Nevím, ale probudím se a budu lepší člověk. Snad… o) Druhá třída, to je velký přelom. Nevím proč, ale já to tak chápu…

Změna osobnosti
Začala jsem o tom, jak jsem se změnila, přemýšlet asi na letošním táboře. Jezdím tam už od dvou let (tímto dávám reklamu na tábor Ledňáček o). Tento rok mi připomnělo pár lidí, že když jsem byla menší, byla jsem strašně stydlivá. Máma se bála, že mi to zůstane, ale jak vidíte, stydlivost zemřela a přeměnila se v opak. Teď se celkem normálně bavím i s lidmi, co vůbec neznám, což třeba před třemi-čtyřmi lety absolutně nepřicházelo v úvahu, protože by mě rozpaky asi snědly. Za tu dobu se u mě znovuobjevilo sebevědomí a pořád roste -za což jsem opravdu moc ráda. Pak pomaličku -opravdu strašně pomalu- se začínám malinenečko zextravagantňovat. To ale opravdu jen začíná, s největší pravděpodobností jsem si toho zatím všimla jen já o))

Vzhledem k tomu, že už na toto téma nevím, co napsat, tak už přestanu.

5 komentářů: „Jak jsem se změnila…

  1. To je dobrý že aspoň ty sama si myslíš že máš větší sebevědomí…. "a to je to hlavní kájo"… No nic.. Kolik ti bylo na té fotce?? 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.