Malé shrnutíčko

Moc se omlouvám, že na tento blog teď se*u. Štve mě to, ale nějak se mi nic nechtělo ;o) Za tu dobu jsem si pár témat našla. Doufám, že si na všechno vzpomenu a také doufám, že se Vám to bude líbit.
Úplně na začátek bych vzala něco z teď. Právě jsem dočetla knížku, nebo jestli se to tak dá říct, četla jsem totiž kousek ve škole v čítance a dočetla jsem to před chvílí na internetu. Knížka se jmenuje Růže pro Algernon a je úžasná. Je to fantasy a fakt se to povedlo. Všem doporučuju!!! ;o)
Na druhou věc jsem se musela kouknout do mého sešítku. Mám tam napsáno „Písničky z koncertů“. Začneme tedy od úplného začátku ;o) Když jsem byla malá-menší, nesnášela jsem klipy, které byly jako ukázky z koncertů. Připadalo mi to strašně chabé! Milovala jsem vtipné klipy a opovrhovala těmi nudnými záznamy z těch blbých koncertů! Teď, ale už se mi ty hrané moc nelíbí a žeru snad jen už ty z koncertů. Teď mě ještě napadla jedna věc. Taky máte strašně rádi ty klipy popových zpěvaček? Jako je Christina Aguilera, Shakira… atdatdatd.V jejich klipech jsou jen ony, které -s prominutím- ojíždějí vše, co vidí, jsou polonahé a když se ohnou, je jim vidět až do břicha. Takovýchto klipů je tři řitě a mě se to fakt dost hnusí. Myslím, že je mají rádi jen nadržení chlapy a dvanáctileté holčičky zblázněné do těchto coolových zpěvaček. To je k tomuto asi vše.
Pak tady máme něco, co se snažím napsat už dlouho. Jde o Bleskoidní časopisy.(Název jsem vymyslela sama a jsem na něj pyšná ;o)))) Časopisy podobné Blesku, čili bulvár. Jestli to chcete ještě přiblížit, udám příklady: Šíp, Aha… Doufám, že už absolutně chápete! Tyto časopisy považuji za absolutně to nejhorší, co se kdy napsalo. V jejich článcích není ani špetka pravdy. Nechápu, jak tomu někdo může věřit a ještě víc, jak si to někdy může koupit! Tak to už mi fakticky hlava nebere! Nonic… ;o(

OK, tak já jdu;o)

3 komentáře: „Malé shrnutíčko

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.