Také zvracíte na hodinách dějepisu?

Myslím, že většina z Vás, co to tady čtete (za což jsem vděčná ;o), jste se už o Světovkách učili nebo učíte teď. Celkem by mě zajímalo, jestli, když někdo řekne „Fašismus, koncentrační tábory, Hittler“- jestli je Vám také na blítí. Já jsem celkem ráda, že už jsem to napsala a to to byly jen 3 pojmy- 4 slova. Když jsem to psala a když si to teď po sobě čtu, mám takový svíravý pocit v žaludku, husí kůži a takový ten mráz, co projede tělem a vy pak musíte udělat nějaký pohyb, aby jste ho z toho těla dostali. A to jsem to jen psala! Představte si, jaké to asi je, když to pí. ča. na děják řekne 3x za sebou a dá důraz na první slabiky! Já mám vždycky chuť zvracet a myslím, že se někdy chuť převrátí na činnost a budu mít poblitou tašku. To jsem přehnala, ale opravdu tyhle pocity mám! Nekecám. Řekla jsem to Anče a ona řekla, že je to úplně normální, pak jsem se o tom bavila s Kriki a Fiedlerem a ty řekli, že jsem divná. Tak teď nevím. V každém případě mi ale blbě je!
Jak vy? Celkem by mě to zajímalo. Jsem snad tak přecitlivělá? Doufám, že se to dozvím! ;o) Na viděnou, na čtenou nebo na slyšenou u dalšího zvracení! (?)

16 komentářů: „Také zvracíte na hodinách dějepisu?

 1. NO Ahoj…ty si mluvila o tom že si mluvilas se mnou…fakt??? To sem ani nepostřehla že ses mě na to ptala…seš si jistá že sem to byla já??? NEbyla to třeba Verča nebo tak někdo???JO a ten pocit…mně se dycky objeví chuť nakopat Hitlera tam kam si moc nešahá (teda aspoň myslim…;°D)…vy víte kam….

  To se mi líbí

 2. Anča: hehe, to je možný ;o)))Netopíč: Jo mluvila, možná si ot nepostrehla, protoze to byla jen zminka… ;o) tak, ja bych ho tam taky nakopala, ale spis je mi z nej proste blbe… ;o(

  To se mi líbí

 3. já právě ani ne..vym že se to stalo a je po tom a tak když řeknu hittler nebo fašismus tak hned nezvracim-neříkám že mám fašismus ráda-bože to ne! ale nák prostě při tom nezvracim nevim proc ani nemám stísněnej pocit a to asi znamená že děják tak "neprožívám" jako ty;)

  To se mi líbí

 4. Já s tebou Kájo souhlasim!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nechce se mi teda zrovna zvracet, ale to Vačurový prsklavý  "f"  a  "š"   fakt nemusim… Mě zas sere jak nám vypráví jak ti mrtví vojáci ležej na sobě v zákopech, místo aby nám řekla něco …třeba o…. občanský válce!!!! žejo!!!!

  To se mi líbí

 5. Přesně…mně se teda taky nechce zvracet ale sere mě že vo tom nicnevim… každej přece ví aspon kolem a kolem neco o hittlerovi ale ja ne… a kdyby pri ty hodine nekdo vstal a zacal se s ni o tom bavit a vyvracet ji ty ruzny hlasky tak by treba zmlkla 😉 No a ten pocit fakt znam kdyz je mi treba najednou desiva zima tak se "ošiju"-proste se rychle pohnu-otřesu… A Vančurčina úchylka o tom jak nekomu cáká krev a Gulagy… apod… tak mi to fakt pride jako "nemoc" 🙂 A s tim jejim.."VY STE ALE PADAVKY/CIMPRLICH…. " a do toho dotazniku mamka napsala jak je spokojena s třídním učitelem : SPÍŠE NE !!!! Kdo z vasich rodicu to tam este napsal?? 😉

  To se mi líbí

 6. Za tu vaši třídní vás fakt lituju. Já mám z dějepisu seminář, ale naštěstí naše profesorka je vážně třída a moc dobře a poutavě dokáže o látce mluvit a hlavně v dost širokých souvislostech..je vidět, že má fakt přehled. 19. – 20. stol. sme  v dějáku bohužel (bohužel proto, že je dobrý vědět něco z novějších dějin, jinak z doby válek se mi taky dělá zle) nikdy moc neprobírali, nějak sme nestíhali, tak to bylo jen tak v rychlosti. Ale probírali jsme například pojem terorismus, skoukli jsme dokument o 11.září a zjistili docela zajímavé skutečnosti…jinak v češtině teď probíráme české spisovatele z období mezi světovými válkami. (už asi 4 hodiny probíráme jenom a pouze Čapka :-D)…

  To se mi líbí

 7. Ty jo! Vaší profesorku vám fakticky závidím!! To ta naše… Hrůza! Snad už nebude trýznit další žáky a odejde pryč z naší školy, jestli ne, tak.. Ale? Vždyť mě už je to jedno!

  To se mi líbí

 8. Mno ja sem mela asi od 3 do 5 tridy ucu ktera teda …fakt opila we skole hadry naopak a tak…lepila zwykacky treba do eklimku ktery enchawal we tride a potom jich tam bylo…nebo taky na stul…poste hnus…:!…!!!!Ae kdyz to tag wemu tag dejak me docela bawi asi jediny…z celejch predmetu..:D

  To se mi líbí

 9. Dobrý den,jaký je dějepis na Vaší škole?Rád bych Vás pozval k návštěvě svého vážně nevážného blogu propagujícícho monarchii místo republiky – a poprosil Vás o komentář a ohodnocení, například článku o výuce dějepisu.Děkuji,hezký den,Roman.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.