Noční můry

Psáno 20.11.07 kolem deváté – úterý
Věřím, že každý z Vás jistě zná ten skvělý pocit, probudit se, kolem páté hodiny ranní, zpocený, na smrt vyděšený a bojící se znovu zavřít oči. Nic moc a to si vemte, že se to někomu TŘEBA i stává vícekrát než jednou do roka.
Před tím než se probudíte se obrazům ve Vaší mysli říká noční můry. Ty mě bohužel provázejí v posledních dnech pravidelně. Zatím nevím proč. Myslím, že je to asi stresem, ale kouknu se do nějakého výkladu snů. ;o)
Začalo to v noci z 15. 11. na 16. 11., tedy ze čtvrtka na pátek. To ale bylo ještě celkem v pohodě. Moc si to už nepamatuju, ale myslím, že někdo zabil našeho učitele na TV. Teda spíš místo „našeho“ -> učitele kluků… Nejsem si jistá, jestli to byl učitel, co mají teď nebo ten minulý, ale sázela bych na toho, co mají teď. To bylo tedy celkem v klidu. Probudila jsem se normálně jen se vzpomínkou. Další noc ale takhle dobrá nebyla. Zdálo se mi, že se přehrabuju ve sněhu -pak se změnil na písek. Přehrabuju, přehrabuju, hrabu a najedou co nevidím! Podrážky bot a nohy pana učitele z předešlého snu, zabalené v igelitovém pytly, jak jsou vždycky zabaleny mrtvoly… To už jsem se v noci s hrůzou probudila. Dále tu máme další moc vtipnou noc ze 17. na 18.11.
Přišla jsem domů a věděla, že táta zabil mámu. Rychle jsem se schovala pod sušák v ložnici… Táta to ale nebyl. Někdo jiný jí musel odkrouhnout. Už vím! Má sestra. Byla to ona. Jsem schovaná pod sušákem. Za nějakou dobu mě to už ale nebaví a vylezu. Normálně chodím po bytě vedle sestry vraha a otce.
Pak si vzpomínám jen, že jsem už nic neřešila a šla na nějaký kroužek kreslení nebo co..
Teď tu máme včerejší- nebo spíše dnešní noc; z pondělí na dnešek. Byla jsem přepadena. Vtrhli k nám do bytu, svázali mě takovou látkou- něco mezi izolepou a normální látkou- všimla jsem si že z ní strašně moc ubylo, ale to není důležité.. Důležité je, že mě pak nechali v ložnici (tam, kde jsem před tím byla schovaná pod tím sušákem). Lupiči -> Žena, ta to organizovala, byla celkem vysoká,vlasy tak po hlavu, blond, ale myslím, že je měla nabarvený, a spousta laku. Muž, co byl s ní a přišel chvíli po ní se hrbil, měl černé krátké neupravené vlasy, myslím, že byl menší postavy a podřizoval se pokynům té ženy. Když Anča přišla domů, hodili jí ke mně. Najednou jsem už svázaná nebyla. Protože jsem strašně odvážná a nechci nikoho nechat v nesnázích (v tom snu, ve skutečnosti ještě nevím ;o), naznačila jsem Anče, aby se pokusila zdrhnout. Povedlo se jí a tak jsem tam zůstala sama. Jeden pokus rychle vyjít ven tak, aby si mě nikdo nevšiml se nepodařil. Samozřejmě se mě všimly, když jsem otvírala dveře. Měla jsem plán, že až vyjdu na schody, tak začnu křičet o pomoc a někdo si mě všimne, jenže mi zrovna vypověděly hlasivky, takže jsem z toho nic nebylo, ještě k tomu mě ta ženská na schodech dohonila a odvedla si mě zase do bytu. Hlídali si mě pak víc, ale stejně jsem jim zdrhla se stejným plánem. Tentokrát se to povedlo. Našla jsem na schodech nějakého chlapa. Tím, že jsem ho našla, se asi jakoby všechno urovnalo a já věděla, že policie už je tady a že je chytí. Lupiči si to uvědomili taky a tak jsem viděla, jak tak ženská klidně a chladnokrevně schází ze schodů. Myslela si, že ještě může něco šlohnout a tak měla na sobě nějaký šperky (asi si myslela, že jsou nějak cenné, ale byly to jen takové dětské náhrdelníky ;o) Hrozně moc jsem poděkovala tomu chlapovi, co mě zachránil a on řekl něco, co mě zarazilo a musela jsem se nad tím zamyslet, jenže absolutně nevím, co to bylo. Pak jsem zavřela dveře a probudila se.
Společnosti: Ve dvouch snech jsem byla delší dobu v ložnici. Jako vězeň a jako schovaná.
Všechno dopadlo dobře.
Dělo se tam něco nezákoného a 3 sny obsahovaly vraždu + nebyla tam žádná magie či nadpřirozené síly.
Jsem fakt překvapená, co se bude dít tuto noc. Bojím se…

3 komentáře: „Noční můry

  1. Veru: No, tak já nevim, ale kdyby sis byla jistá, že Kikina zabila vaší mámu, tak pochybuju, že až by ses v noci (ve tmě) probudila ve svém obrovském strašidelném pokoji s velkým oknem, tak by ses nebála! ;o)Kriki: mi ho máma taky, ale já ten můj sen nikdy nenajdu! ;o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.