Přišla k nám zima, k nám do betléma!

A je tu zima. Zima pro mě konečně nastala. Sice už asi měsíc jím Marťánky, ale zima -moje zima- nastala až teď.
Dneska byl v Praze sníh. Nevím, jestli všude, ale v okolí mého bydliště ano. Dnes byl ale konečně vidět i jinak než jen v malých vločkách poletujících za oknem učebny anebo kolem Vaší hlavy. Dnes byl na autech! A to je pro mě znamení, že už je zima.
Hned jsem se na ně vrhla a cestou ze školy jsem udělala sněhuláka, který zdobí (doufejme, že se Vám to, líbí) celý tento článek. Dala jsem si ho za okno v pokojíčku a teď na mě kouká. Vzpomínala jsem nadoby, kdy jsem chodila ještě na první stupeň- na Jiřák, a kdy jsem, snad každý den, cestou do školy sbírala z kapot aut sníh. Malá kulička na začátku se asi
blok od mého domu proměnila v obrovskou kouli, kterou jsem si musela celkem často odkládat (zase na auta), protože bych jí neunesla. Vzpomínala jsem na zaražené, pobavené a hlavně na obdivné pohledy lidí, kteří mě míjeli. Někdo i udělal poznámku, jako jak takhle malá holčička může unést tak velkou kouli… Pochybuji, že bych dneska cestou do školy udělala ze sněhu z aut tak velkou a těžkou kouli, že bych jí neunesla, ale i ty malé 3 kouličky (hahaha moji pubertální kamarádi!) vzbuzovali pozornost. (hehe)
Čuj, čuj Mičudo! -kulturní vložka
Jistě jsem chtěla říct/napsat ještě něco, ale už si zase nevzpomínám, co to bylo, tak NASHLE!
PS: právě jsem se chtěla kouknout na sněhuláka, ale se zděšením jsem zjistila, že v parapetu zmizel. Myslela jsem, že se třeba zozpustil, ale to byl tam byla voda. Tak jsem se vyklonila na půl těla z okna a zjistila, že někdo, kdo bydlí asi 3 patra pod náma má na balkónku sněhoou hrodu! Oplakávám ho… ;o!

6 komentářů: „Přišla k nám zima, k nám do betléma!

  1. TAk to jsem ráda že si vzkaz vyřídila…normálně…ted nekdy se mi zdál sen, že jsme spolu někdy byly (konkrétnější info dám až se uvidíme..:) ) a že ve 30 stupních začalo strašně sněžit, a že jsme spolu potom jely ze Sněžky na snowboardu mezi těmi lesy atd…  To bylo dooooost dobrý..:D Ti to pak všechno řeknu!! 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.