On the icq

Nevím, jestli jsem v tom sama, nebo jestli je takto postižen ještě někdo, ale v každém případě je to tady a štve mě to! Na icq se se mnou nikdo nebaví. Snad jen kromě Kriki, inteligentních a kratičkých rozhovorů se setrou nebo Fiedler, za což mu teda fakt děkuju (ať žije ironie!)
Když někomu napíšu já, tak se buď z rozhovoru stane výslech (já otázky, osoba na druhém konci drátu odpovídá slovem nebo holou větou), nebo neodpovídají, někdy i řeknou, že nemají čas.
Vzhledem k tom, že už nevím, co psát a vše, co jsem chtěla jsem už sdělila, jdu a zdravím všechny vši kolem!!

11 komentářů: „On the icq

  1. já bych ti taky klíďo píďo psala, ale jde o to jestli bys psala ty :o) a to by bylo jen v případě nouze…jinak ti přeju aby byl tvůj blogísek uspěšněj-je doc hezkej:o))

    To se mi líbí

  2. No musíš se snažit.. kdybys mi někdy napsala tak bych odpověděla i otázkou 😉 A mimochodem kdo je Netopýr?? Já myslela že je to Verča Šaumanka ale jestli jo tak kdo je teda Verunka??

    To se mi líbí

  3. Kiki: nojo, 18letej kluk, to je vždycky sranda… ;oDWerruna, dik, ale pochybuju, žes něco četla..Verunka: JOjo, spolu si někdy píšem, ale jenom někdy! ;o)žížalka: dík, ale asi se mi nějak vykouřila z hlavy ta podstatní informace, kdo seš… ;o((Eliška: já se zase snažit nechci, jelikož pak reakce na zprávu "tulen je online" bude: Ježiši Kriste! Honem invisible! Bude si se mnou chtít psát!!Sirius: Jo, jenže s tebou nemluvim!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.