Otázky Václava Moravce

Videli jste někdy Otázky Václava Moravce?? Myslím, že i když třeba ne, tak jistě aspoň tušíte, o co jde. Já vám řeknu, to je TAKOVÁ pr- sranda! To by jste netušili! Mohli by to klidně dávat beze zvuku. První věc je to, co říkaj a jak se přeřvávaj poslanci a druhá- ta nejdůležitější a nejvtipnější- ty obličeje, myslím, že klidně můžu říct i ksichty, které dělá!! No to je supeer!!! Až bude starší, ten bude mít tooolik vrásek!!

Tohle byl jenom takovej maličkej článeček. Přijde mi to prostě strašně vtipný! Když tak se na kousek toho pořadu mrkněte. ;o) Nashle ;o)

4 komentáře: „Otázky Václava Moravce

  1. no to jsem já neviděla ale babička se někdy dívá na sedmičku nebo jak se tomu říká…vždycky jeden něco říká a druhej začne mluvit ještě víc nahlas třetí je všechny přeřvea říká své názory!samozřejmně se tam snaží očistit svou pověst svoje názory a podobně když to vždycky vidim v televizi říkám si že se pozvracim(tenhle týden máme plnej zvracení co?:D)no babička se na to dívá a já nevim jestli jí to baví  nebo jestli neni v televizi nic normálnějšího:D pak se dívá na poštu pro tebe…no jo typická babička:Dta moje druhá ne ale tahle:)chi tak já končím:D tvoje verunenenenenenenenka:)

    To se mi líbí

  2. verunenenenenenenenka: Zvracecí týden ;o) CO napsat?? ;o)))))Netopýr:sedmička a ty ostatní jsouc elkem dost podobný, ale tenhle je hlavne na ty xichty Moravce ;oD Ty jsou super!! ;o) (nevim, ksdy to dávaj, ale myslím, že v neděli kolem poledne)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.