Diskotéka v koupelně

Myslím, že už jste se ani nepodivili nad názvem, jelikož za poslední dobu jste se museli nadivit až moc. Ale jestli mi chcete udělat radost, tak se prosím aspoň maličko podivte, protože tohle opravdu není normální název. Zkusím uhádnout, co si teď myslíte. Pak mi řekněte, jestli jsem se trefila. ;o)
  1. Na silvestra chci udělat diskotéku, a aby nebyla obyčejná, chci jí udělat v koupelně
  2. Napsala jsem to jenom proto, abych vás zmátla
  3. Byla jsem na diskotéce, která byla v místnosti, která vypadala podobně jako koupelna
Tak to je asi všechno, nic víc mě nenapadá; Teda samozřejmě až na ten správný důvod, který je celkem (s)prostý, ale doufám, že se vám bude líbit!

Celé toto divadlo je jen kvůli žárovkám v naší koupelně. Máme tam dvě a před dlouhou dobou jedna praskla. Bylo nám to tak nějak jedno, ale zanedlouho začala ta druhá blikat, takže jste se sprchovali a najedou tma a za chvíli zase světlo… Pak praskla… Tři dny, možná i týden, jsme se sprchovali při světle svíček. Nemohu říci, že bych se na sprchování netěšila, ale nebyl to zas tak skvělý zážitek pro mou fantazii, která všude viděla vrahy, duchy a úchyly (ty hlavně!). Naštěstí se zase dvě žárovky vrátily, ale naneštěstí jedna začala blikat a bliká dodnes. To je ta diskotéka. Zpíváte si v koupelně a připadáte si jako na pódiu. Jedna žárovka svítí pořád, ale druhá vám do toho pěkně a nepravidelně bliká.

5 komentářů: „Diskotéka v koupelně

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.