Co vyjde z toho, když člověk chce, ale neví co

Chci napsat článek, jenže nevím o čem! Témat mám přesně 8, jenže jsem na ně moc líná a hlavně na ně nemám teď náladu, což je celkem dost důležité. Asi začnu tím, co mi v tuto chvíli leží v hlavě. Bolest. To je však normální, ale čím je způsobena? DVOUHODINOVÝM SEZENÍM U POČÍTAČE a hledání nějaké literární soutěže (a taky tím, že jsem nic nevypila, že, mami! ;o). Nenašla jsem ani jednu! Za celé dvě hodiny. Buď jsem byla příliš malá, nebo jim vadilo, že nejsem z jihomoravského kraje, nechodila jsem do jejich kroužku, nebo na jejich školu, byla jsem příliš stará anebo to měl být erotický článek, ale úplně nejvíc jich už bylo prošlých! Asi sedmkrát se mi už rozbušilo srdce, že jsem konečně něco našla, jenže jsem zjistila, že uzávěrka byla 21. 1. 07 anebo v roce 1999… Bolej mě oči a hlava a co jsem z toho nakonec měla? Jen tu bolest..

Nojo. Život je krutý a je tu jen málo věcí, které nás dokážou pobavit. Například já jsem poslední dobou v dost velkém stresu. Vy asi všichni už víte, že mě hodně zajímají nemoci a katastrofy… Takové to psycho, které většina lidí nemá moc ráda; čtu knížky o anorexii, o tom jak táta zabil mámu, bulimii, válce, rozvodech… Vždycky jsem to měla strašně ráda. Bohužel puberta (máma říkala, že je to spojené i s tetou Irmou) ze mě udělala maličkatou vlasatou trosečku (od trosky). Teď (poslední 2 dny) to už není tak strašné, ale před tím.. Uff! Koukala jsem se na zprávy a tam samé požáry, vraždy, mučení, znásilnění, krádeže a zase vraždy, atentáty, žhářství, lži, podvody, korupce – což v podstatě patří k podvodům -, vězení, totalitní režimy, koncentráky… Mohla bych ještě pokračovat.. Je to fakt strašný. Chtěla jsem si v knihovně půjčit pořádný psycho-román. Mám dva, jenže se jich teď bojím a tak je jdu zítra zase vrátit. Na to už bych neměla. Koukala jsem se na zprávy a u toho se mísily dvě myšlenky; první byla co to je sakra za zprávy, co je nám komu do toho, kam ta televize spěje.. a ta druhá byla poněkud horší Ježiši Kriste! Proč jsou lidi tak zlí! Proč se zabíjejí? Jaktože někdo může být tak odporný! Proč je příroda tak krutá!? A tak… jo. Jsme fakt divná. Svině puberta s kamarádkou Irmou si móc rozumějí! Doufám, že jim to spolu dlouho vydrží!

Teda! To jsem se rozjela! Tak nashle s Troskou!

PS: Vím, že tenhle článek nic moc, ale co! Žádná soutěž mě nečeká, ne?

11 komentářů: „Co vyjde z toho, když člověk chce, ale neví co

  1. Jo to je celkem dobrej článek akorát sem těžko chápala první odstaveček ale to je fuk si ho přečtu znovu … 😉 A máš pravdu s tim jak může bejt někdo na světě takhle zlej…!!…Třeba kdyby na světě nastala utopie tak by bylo všechno snazší!!! 🙂

    To se mi líbí

  2. ad) poslední věta psaná kurzívou…Příroda není krutá…my jsme krutí k přírodě!!! :o( (Jasně, některý pohromy neovlivníme, ale většinu ano..) A co se týče toho psycho románu, doporučuji Sofiinu volbu (znáš?)- (2.svět.v.). Já osobně to sice nečetla, takže ani nevím jak moc to psycho je (ani nevím, co přesně očekáváš ;)), ale vzhledem k tématu…a má to docela drsnej konec .

    To se mi líbí

  3. sophiina volba-william styron…ale podle toho co sem si teď přečetla, jak je ti na zvracení z .itlera a spol. tak nvm, jesi bys měla zájem si to přečíst ;o) ..tak abych jen tak nastínila konec..sophie uvězněná v koncentráku je nucena rozhodnout, které z jejich dvou dětí přežije a které půjde na smrt…

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.