Všichni dopělí jsou strašní

Já nechápu, proč nám ti dospělí nerozumí a proč za ně musíme všechno řešit my – děti! Vždycky, když toto někde slyším, kroutí se mi nehty. Je to hodně ve filmech, bohužel i dost v knížkách a dokonce to některé děti i používají. Nechápu tohleto škatulkování na děti a dospělí. Jak se asi rozpoznají?? To jako tím, že je jim 18 je snad už najednou řadí mezi dospělí?? Ne. A kdy je zase osoba, která má takto rozřazeno, dospělá? Kdy najednou zjistí, že už se řadí mezi dospělé a přestane s tím, že dospělí jsou strašní??

Píšu tady kraviny… Vím, že se mnou asi nikdo nebude souhlasit, ale já prostě tohleto nechápu. Pořád mi na mysl padá film Sám doma, americká volovina, kde jsou dospělí absolutně neschopní a ten malej spratek všechno zachrání.

Dneska jsme se na češtině bavili o vztazích mezi dětmi a rodiči, rodině a všech ostatních lidí. Říkali jsme si, co nám vadí, za co jsme rádi atd… Hodně lidí tam právě mluvilo o nás a dospělých a já jsem měla chuť odejít nebo si strčit do každého ucha mrkev! Bohužel to neumím vysvětlit, ale prostě říct, že všichni dospělí jsou špatní, neschopní, nudní, staromódní nebo, že nám nerozumí je absolutní kravina!

Děkuji za pozornost a prosím, aby ste do komentářů nepsali moc sprostě. Merci beaucoup!

7 komentářů: „Všichni dopělí jsou strašní

  1. Jj… podle mě se rdospělí oddělujou buďto kvůli takovejm těm důležitejm věcem jako sou třeba-alkohol,cigarety,jakýkoli vstupný(nechápu proc je to pro lidi nad 15(18)let dražší!!)… Ale pak se teda dělej na dospělí a děti podle PSYCHIKY  když e člověk asi cejtí jako dospělej tak už je!! 😀 Ale tak my se tim trochu vychloubáme(budeme) až se vás někdo zeptá.."Kolik ti je?" Je mi 19–už sem dospělá!! 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.