Proč vždycky smrdím jenom já?

Téda… poslední dobou vůbec nevím o čem psát. Témata, o kterých bych chtěla psát, vlastnoručně napsaná na papírku, na mě pořád koukají z nástěnky, ale já na ně nemám náladu a tak je vždycky jenom přejedu pohledem a snažím se, aby nepoznala, že vím, že se na mě koukají. Ne! Dneska na ně nemám náladu! Jenže… co psát? Co dělat, když je psací nálada, jenže pisatel neví co?? Nabízejí se tři alternativy.
 1. Půjdu spát, jelikož nechci mít zase ráno kruhy pod očima
 2. Budu psát bláboly o tom, jak nevím, co psát
 3. Něco si vymyslím, abych měla téma
No… Jsem opravdu překvapená, co ze mě vyleze…

Už to vím! Právě jsem napsala nadpis tohoto článku a jsem spokojená s nápovědou, které se říkámobil! Vzhledem k tomu, že poslední dobou pořád zapomínám, co jsem chtěla, tak si všechny úkoly a náměty pro články píšu do mobilu. Teď jsem si to tam všechno projížděla a zjistila jsem, že tam mám „Proč vždycky smrdím jenom já?“ Chvíli jsem přemýšlela, co to asi znamená, ale pak jsem si vzpomněla a zjistila, že je to celkem vhodné, a pořád celkem aktuální téma, na rozdíl od těch, co mám na nástěnce. Abych se k tomu konečně dostala… Nadpis vás asi trochu udivil, i když… už jste asi zvyklí…

Znáte to, když jdete po ulici, nejlépe, když je inverze, a všude kolem vás se kouří, vy pak přijdete dospolečnosti a podezřívají vás z toho, že kouříte?? Mně se to tedy stává furt, ale opravdu nevím, proč vždycky jenom já?! Přijdeme do školy a všichni jsou načichlí jen málo, ale já smrdím tak, že nemůžu psát test z matiky na první hodině bez toho, abych neomdlela nebo nezvracela! Opravdu nevím. Možná je to tím, že se kouří u nás v domě na schodech a já vždycky musím se zadrženým dechem běžet všechny 4 patra po sedmi, jelikož mi to není ani trochu příjemné, nebo je to možná tím, že mám třeba nějak hodně náchylné oblečení a vlasy. Ne, to poslední je hodně velká kravina… ;oD Jestli někdo ví, proč vždycky smrdím o tolik víc, než normální lidé, mohl by mi to vysvětlit??? PROČ VŽDYCKY SMRDÍM JENOM JÁ? (Anet, od tebe zrovna odpověď nečekám… ;oD)

27 komentářů: „Proč vždycky smrdím jenom já?

 1. Týjo, kuřačka rozhodně nejsem. Ačkoli mám ve svém okolí spoustu lidí, kteří kouří, jsem rozhodně proti. Protože proč si kazit zdraví? V naší rodině kouří jenom mamčin bácha. A kouřil i můj dědeček, ale ten toho nechal (a pozor, to téměř po dvaceti letech!) Za což jsem ráda. =) Takže se moc do styku s tímhle nedostávám. Leda když si někdo z kamarádů zapálí a já nemám kam utéct… Jej, ale když jdu vedle někoho, kdo kouří, okamžitě to jde cítit. Pak přijdu domů a jsem podezřelá z kouření. Takže jsme na tom stejně. Mimochodem… Máš vážně fajn blog! =)

  To se mi líbí

 2. kájokájokájo já nevim jseš hm…originální? divná? nebo kouříš:D nebo prostě smrdíš od narození …No ! at je to jak je to svět to zařídil tak abys nikdy nepředčila mou dokonalost!

  To se mi líbí

 3. 😀 to se nemáš. Já taky občas smrdím, ale jídelnou. Vážně ti lidé nemohli ty skříňky na oblečení a tašky dát mimo stoly a výdejnu? Pak přijdu domů a sestra říká: ,,Už zase smrdíš," čichne si,: ,,a jídelnou…!" Njn

  To se mi líbí

 4. Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!

  To se mi líbí

 5. hrozne to tu smrdí jako ty raci u sem nechodíš vit mas tu sami kundoviny protoze jsi hnusnej smardlavej z kundy xicht tak necum si hnusna pča stara tahana ktera smrdí´što povídam čuíš na me?ja rikam ze na tebe nečum na me a guby smrdí starsmen mejting four you?napsis treba ze snim chodimtak jo dáme si presilovačk napiš jo to je debil vole hihihhihhihihihihihihhhahahahihihihhihiihhhoooooooohohohohohohohohoohoh                                            hihiahahahhahaahh bbhnuiiiiijo kdo to prisel  noví model  jno nnic ponožka co je sexy i kiss a giss girl houm pamneknbkb nvoer jops  apd s tu nait a kiiis a girl a laky rit máš to blbe no i dion it danst n gem hovneolbnuhfvcd prazi smrdí jako smine proste spmr dí jkako kdyby ji nekdo vyblim

  To se mi líbí

 6. ivcaz priosdkla dkrod to je to je si nocví model protoze smrdí jako ponozky a kyd prijede nase máma jakí kíkiny?Lmamamamammamamma vavrik de demnetní he léna co ti chtel poslat final a laky gin dala bych sui činu od cunoinluisgvfbu,kapesníky jsou mokry ty si je pochcala a rekni gubymu ze mu smrdí dirt ze mu smrdí od hnoje a byl snim na zíchode a spatne mu utrel prdečl a ja tam byla s nim a hodila jsem mu culaka a lizala jsme mu ho jamko lízátkochtela bych mií t pírsink v rybníku co? protioze jí smrdí a ty to snestíháš nestíhas a mama tu ma nausníce a já jí dve skríne okna  zásuvky mobili a tohla vsechno smrdíposílam hp  do nálad ale venku musim co tam má napsany:normalne u tebe? napiš ane no tak sem nechtela abys to napsla aale to je jednomas spinaví nohy učitele vidíš tu kundu uz se zase baví o škole ehhh?napis ji ze nemysli na noic jinyho nez na skolu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             napis ji ze nema kozy napis ji to

  To se mi líbí

 7. Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!Smrdíš!!!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.