42 a 6

Včera, 20. 2. 2008, se v obýváku ve čtvrtém patře činžovního domu kolem 22. hodiny rozjařila jedna duše čtrnáctileté nenormální dívky. Ptáte se proč? Kvůli tomu, na co teď koukáte! Www.tulen.blog.cz, moje jedenadvaceti měsíční láska!
Vzhledem k tomu, že mám jarňáky, myslela jsem si, že tento týden bude s návštěvností na bodu mrazu, ale hluboce jsem se mýlila! V pondělí jsem měla kolem 40, v úterý kolem 30 a včera 42! Zastihla jsem blog, když měl 6 lidí online, což se mi asi nikdy nestalo! Jsem vám všem strašně moc vděčná! Ani nevíte, jak jste mě potěšili! (Ráda bych vás ale požádala, abyste psali více komentářů, protože na to, kolik sem chodí lidí je jich tu málo! ;o)
Ještě jednou moc děkuji a doufám, že vás nezklamu a že sem budete chodit nadále.

7 komentářů: „42 a 6

  1. víš co kájo nechápu jak to děláš?!!!!achjo já mám na svym blogu náštěvnost skoro nulovou-víš co tim myslim tak pět  možná šest lidí za tejden…no hm no nic moc ti to přeju ale je mi to líto trochu…že  já nic..:(

    To se mi líbí

  2. Anetka: děkuju moc, merci beaucoup, thank u!Verunka: Prosim? To si asi dlouho nebyla na svém blogu, právě jsem se tam šla kouknout jen na tu návštěvnost a měla 30 lidí! Tak se vzpamatuj! ;o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.