To už je tu?

Neděle pro mne byla poněkud překvapivá. Všude se mluvilo jen o nějakých teplotních rekordech. Doma jsem si s mikinou a teplými ponožkami se zataženými žaluziemi klepala na čelo a říkala si, že to Prahu asi moc nezastihlo. Zmátl mě Verčin článek o tom teplu, ale nedělala jsem si s ním hlavu. Dneska jsem vyšla do školy v kabátu. Všechno bylo fajn. Když jsem se ale chystala z Lupáčovky odejít ven, udivilo mě, že jsou před školou skoro všichni jen v mikinách. Po pár minutách venku jsem zjistila, že to není jenom z frajerství, ale že je opravdu teplo! Rozepnula jsem si kabát a byla ráda, že nevlastním ten, ve kterém vám nebude zima ani v na severu Ruska. Sluníčko mi svítilo do očí a vítr příjemně foukal. Uvědomila jsem si, že už je jaro, za chvíli léto a je čas odložit bundy. Teď už bude jenom tepleji. Nebudeme se muset hodin převlíkat, když budeme muset jít koupit kočce jídlo!
Zjistila jsem, že už je prostě jaro a že JEŠTĚ NEMÁM SNĚDENOU ANI PŮLKU MARŤÁNKŮ!

7 komentářů: „To už je tu?

  1. ježiš;) to je článek v neděli bylo 24 stupnů a tys celej den proseděla doma u compu booože! a jaro neni zdaleka!!!!před dvoma rokama tady byl sních ach jo to počasí blbne!!!!!!!§§

    To se mi líbí

  2. verča: Nejen u compu! A jaro sice není kalendářně, ale počasím teda jo!Netopýr: No právě, ale když stejně nikam nejëdem na hory, tak je to jedno, ne? Hlavně, že je ve Francii!! Pořádně si to z¨tam musíš užít! A choď na skokánky!!!!! ;o)

    To se mi líbí

  3. Počasí je v dnešní době velice rozmanité a nikdy člověk neví co ho čeká. Akorát v Praze na Strahově je vždycky břečka :-D. A jelikož jsem jenom chudí studentík tak tím velice trpím ;-). U nás doma je mnohem chladněji, ale sníh nebyl letos snad nikde. Jelikož jsem vyznavač hlavně zimních sportů tak mě to trošku mrzí, ale jak se říká nenaděláš nic. Doby poručíme větru dešti jsou už dávno pryč (i když tenkrát se to hlásalo, bohužel nikdy nevycházelo.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.