Mých pár závislostí

Myslím, že jsem úplně na hlavu! Právě je u nás děda na návštěvě a povídá si s mámou. Přišli k nájmu a vodě, elektrice, plynu a tak. Máma se zmínila, že nám zdražili nájem o 45% a co se stalo? Už jsem tak zblblá, že jsem si začala v hlavě vymýšlet, jak bych to počítala, kolik to vyšlo, co by se stalo, kdyby nám to zase o 45 procent zlevnili. A takhle je to se vším! Blbý zkoušky jsou už za dveřmi. Doufám, že to budu mít brzo za sebou, protože tahle závislost je divná ;o) Mám raději jiné, ale nejlepší je být, samozřejmě, sama sebou!

Závislost na sudoku byla poněkud zajímavá. Zdálo se mi o číslíčkách a přemýšlela jsem, kam bych je strčila a s hrůzou jsem se pravidelně probouzela, že mám dvě šestky v jednom čtverečku.

Pak závislost na simácích. To nebylo nic extra. Myslím, že sny jsem neměla, ale celkem dost jsem přemýšlela, koho si má ta moje ženská vzít. Bohužel na Sims bylo blbý, že jsem si strašně přála zrychlit čas. Prostě jen zmáčknout trojku a jedem…

8 komentářů: „Mých pár závislostí

  1. Zajímavé, už jsi asi vážně zblblá :DJá už ted moc Sims nehraju, protože jsem byla jak maniak. Když jsem zrychlovala běh času, skončila jsem hru a žila normální život… Přišlo mi strašně divné, proč to nemůžu vzít zpět a zrychlit čas… 😀

    To se mi líbí

  2. Ten obrázek je naprosto dokonalej!!! Já bych třeba chtěla zrychlit čas když čekám na metro…dycky čekám těch 5 minut a příjde mi to jako děsně dlouhá doba!!!!!!!!! Jo a jinak…to by mě zajímalo jak jdou takhle udělat ty simáci….jako že se chtěj zabít!!!

    To se mi líbí

  3. Já jsem si vždycky přála zrychlit čas při reklamách v tv… ;oD A to s tím zabíjením, já bych ten stroj strašně chtěla!!! ;o) Všichni  by zemřeli s největší aspirací přirozenou smrtí!! ;o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.