Když je čas omdlít

Znáte to… Hlavní hrdina filmu nebo knížky udělá něco hodně trapného, všichni na něj koukají a smějí se. Co hrdina udělá proto, aby to nebylo tak trapné? Když je to nějaká fantasy, tak se zneviditelní nebo vrátí čas, ale když je to normální film nebo román, tak většinou omdlí. Pak se k němu všichni seběhnou a už si nikdo nepamatuje, co se stalo před třemi vteřinami; Nebo se s někým hrozně hádá a najednou omdlí, všechno se vyřeší a zase budou kamarádi; „Promiň, ale už tě asi nemiluju…“ A ona omdlí, on zjistí, že ji miluje pořád a je svatba!
Jenže to se stává jen ve vymyšlených příbězích. Normální člověk nemá takové štěstí, že by někdy omdlel a ještě k tomu, když se mu to zrovna hodí. Už jsem si říkala, že bych někdy mohla sehrát omdlení, ale na to zase nemám odvahu, i když sebou už umím slušně hodit o zem! ;o) Nechápu, proč se mi někdy nezatočí hlava a nedojde to až tam, že by mě museli seškrabovat ze země, jen proto, že na mě někdo řve! Bylo by to jako sen! Bum. „Je v pořádku?“; „Proboha! Vždyť já to tak nemyslel!“
Ne! To by byl pro nás, prostý lid, až moc velký luxus. Normální nešťastný člověk asi nezaslouží omdlít v tu pravou chvíli!

3 komentáře: „Když je čas omdlít

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.