Taková normální rodinka

Po Zoufalých manželkách jsem odtančila pro zmrzlinu. Z kuchyně jsem slyšela řev, zpěv a rytmické mlácení flaškou. Když jsem se vrátila zase do obýváku, objasnilo se, že řev vyluzuje Aneta zabalená v dece, zpěv a mlácení flaškou bylo od matky. Pozorovala jsem je. Zanedlouho se Aneta začala bránit a do toho všeho byl ještě křik Anety a nadávky od jedné i od druhé strany.
La, la, la, la, lá, buch, buch, buch, buch, la, lala, buch, la, buch, lá, buch buch.
Po chvíli bránění Aneta vytrhla matce flašku z rukou a schovala jí k sobě pod deku v domnění, že už ji matka nechá spát. Domnění bylo však nesprávné, protože matka našla jinou flašku a spustila novou píseň. To už se Aneta probudila a zaútočila rukama. Teď už zpěv nebyl, byl jen řev a můj smích.

9 komentářů: „Taková normální rodinka

  1. Předpokládám, že Aneta je ségra. Ale už jsem nepoznala, jestli mladší nebo starší. U nás se teda nebije flaškou, ale zato řev, ten je tu častým jevem. Především moje mladší sestra jakoby si prohodila role s mámou. Poslední dobou jí pořád napomíná, upozorňuje na chyby, křičí na ní, vehementně až moc nahlas říká své názory. Jinak má sestra je vysoce inteligentní, ale své názory dává svému okolí až moc najevo.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.