Zase ve formě?

Tak jsem byla v bazénu. Jsem strašlivě unavená ale ohromně šťastná! Zase jsem totiž ve formě! ;oD Abyste to pořádně pochopili, vrátíme se v čase do léta roku 2003.
Jeli jsme do Maroka. Hotel, moře, bazén, jídlo, kočky… Jednou tam byla taková soutěž. Bylo to v bazénu. Nejdřív se dal kruh, takový ten, jak se jím zachraňuje, přivázaný za 2 provázky připevněné k bazénu doprostřed. Ti, co se chtěli účastnit, skočili – nejlépe šipku samozřejmě – a pod vodou se bez nadechnutí dostat hlavou do kruhu. Chápeme? Doufám, že jo ;o)
Soutěž začala a táta se účastnil. Přemlouval mě, abychšla taky, ale já se styděla. Nakonec jsem teda šla, ale špatně jsem si to vyměřila a dala hlavu vedle. Na další kolo jsem ale stejně šla. Abych vás dlouho nenapínala a nenudila… Ten bazén byl dost dlouhej a mně bylo deset. Kruh se dal úplně nakonec bazénu a já to dala. Kruh se dal trochu dál od bazénu a já to dala nakonec a trochu zpět. Bylo mi deset a zůstala jsem tam jen já a asi další 4 chlapy – včetně mého táty. Další kolo už jsem ale nedala. Sakra! Bylo mi 10 a ten bazén byl sakra velkej a já to dala tam a kus zpět! Všichni po mně obdivně koukali a já si to užívala ;o) (Viděla jsem video z té soutěže. Jsou tam vidět jen vlasy, ze kterých trčí ruce a nohy ;o)))))
Dlouho pak jsem ale už žádný dobrý výkon pod vodou nedala a byla z toho moc smutná. Dneska jsem si ale řekla, že to znova zkusím a dala jsem celej bazén v Letňanech. Byla jsem si sice jistá, že potom i během toho zhynu, ale vydržela jsem to a jsem za to ráda! A jak! Ještě abych věděla, kolik to bylo metrů, koukla jsem se teď na net a zjistila, že 25, teda asi! Trochu mě to zklamalo, že jen tak málo, ale v Maroku byl větší. A jistě se mi někdy podaří přeplavat víc!
Jsem šťastná, že jsem zase v tom!!!! ;o)
PS: Vím, že kvalita textu není nijak skvělá, ale to víte! Jsem tak ráda… ;o)

4 komentáře: „Zase ve formě?

  1. Clars: Jé! No tak to sjem ráda! ;o)Kikinka: Ách, to bylo úžasný ;o)Verča: No, já vím, jaký vždycky děláš xichty, když se chlubím a tak jsem ti to neřekla ;o) A hlava moc nebolela, spíš nohy a ruce, ale to z celého toho bazénu ;o))))

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.