Jarní úklid

Přemýšleli jste někdy o něm? Pokud ano, věřím, že jste si kladli otázku, proč je to zrovna na jaře. Proč není nějaký letní nebo podzimní úklid? Chvilku jsem nad tím přemýšlela a pak mě napadlo jediné, a podle mě správné a logické, vysvětlení. Slunce.
Jak sluneční paprsky poprvé proniknou za okna domů, hned jsou vidět nedostatky, které nebyly celou zimu pod světlem lampiček, lamp a lustrů vidět. Najednou si při obědě všimnete těch hrozných šmouh na oknech, u sledování televize se místo děje filmu soustředíte na prach usazený na obrazovce a když se pří čtení na chvíli zamyslíte a kouknete na gauč, zděšeně zjistíte, že jsou vedle vás kočičí chlupy. Pak je to tedy jasné, potřebuje to pořádný úklid! Jarní úklid!

21 komentářů: „Jarní úklid

 1. Moc pěkný pozadí a hele ty jsi byla na mím chatu vit?ty se semnou nebavíš že si mi neodpověděla?Né že mi to vadí mně je to jedno ale jen tak se ptám:-)

  To se mi líbí

 2. Aspoň u někoho je to tedy lepší, mě příjde jak kdyby mi na ten blog nikdo nechodil, pak kouknu na žebříček návštěvnosti a za den aspoň 15 lidí a komentář nechat nemohou:-O Nwm co tam tedy dělaj:-O

  To se mi líbí

 3. Cuzán: To je také možná, ale budu si stát za svým! ;o))Roxíček: Don´t worry, be happyNora: Chichi! Jednou jsem měla 71!!! Nechápu, jakto že to tak najednou narostlo!!! ;o)

  To se mi líbí

 4. Přesně!!! Dokonale! Logika vítězí! Je to pravda! Nemám ráda takový uklid, který provádím každý den, týden. Ale na jaře se vrhnu na kůlnu, kam dáváme kola, květináče a různý tyhle haraburdí a všechno to postupně vyklidím, protřídím, vyházím zbytečnosti a zase zpět naskládám a pocit zadostiučinění je k nezaplacení. A taky to vědomí, že je to jen jednou za rok;o)

  To se mi líbí

 5. Elisabeth: No, já dělám "velký úklid" podle nálady. Prostě když se mi chci, vyklidím všechno anezáleží moc na počasí, ale teď, když koukám na něco, na co padaj sluneční paprsky a je vidět, že je to neumytý, hned do toho ;o))))Eliška: ;o)))))))

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.