Patnáct. Hurá?

Jediné tulení čarodějnici na světě bude patnáct. Někdo by na mém místě skákal sedm metrů do vzduchu štěstím a vysloužil by si při tom zápis do Guinessovy knihy rekordů. Někdo by se zase zhroutil a nemohl by se měsíc dostat z depky – nikoho takového neznám a ani jsem o tom nikdy neslyšela -. Já jsem ale zase prostředek. Ani se netěším, ani nepláču. Asi bych jako každý průměrný dementní teenager měla být štěstím bez sebe, že už jsem tak velká, a že mi za chvíli bude osmnáct, bohužel či možná naštěstí v tomhle průměrná nejsem a tak zvažuju všechny stránky patnáctky.
Asi před třemi týdny mě chytil revizor. Měla jsem 2 dny prošlou tramvajenku, ale Kiki mi řekla, že to platí ještě 3 dny po. Bohužel ta moje ne, ale pan revizor mi řekl, že mi ještě nebylo patnáct a tak to tedy nechá být. Rozhodla jsem se proto do patnácti jezdit na černo. Sice maličko stresík, ale co! ;o) Tohle je jedna z mnoha nevýhod občanky. Všude už nebudu dítě, ale student.
Další věc je strašná přestrašná. Jsem velká. Já ale nechci. Bojím se budoucnosti a nebojím si to
přiznat. Teď se hlásím na gympl a za chvíli budu mít 3 nemanželský děti, malý důchod a nájemní byt v králíkárně 1+kk. Já chci být prostě ještě to malý dítě, které má starosti jen s plyšovým medvídkem, kterému se páře hlava.
Víc než 2 nevýhody mě nenapadaj. Bohužel nemůžu přijít ani na žádnou výhodu občanky a roku, kdy se dítě stává studentem… Chtěla jsem si dělat i opozici, ale bohužel nemůžu najít žádné argumenty. Kdyby Vás napadlo něco kladného, napište.

17 komentářů: „Patnáct. Hurá?

 1. Výhoda občanky a toho že je člověk dospělý ? Řekl bych že žádná není 😦          ono úplně nejlepší je být pořád dítě ale bohužel každej člověk jednou dospěje 🙂

  To se mi líbí

 2. … I když se říká že je člověk starej tak jak se cítí.Tak se klidně ciť na 6 let a měj jedinou starost o svýho rozpáranýho medvídka uvidíme jestli ti to projde 🙂

  To se mi líbí

 3. achjo, nesouhlas s tím, že bejt dítě je lepší. Já jsem vždycky chtěla bejt velká a kdybych byla malá, tak bych znova chtěla bejt velká. Saudek taky neměl rád svoje dětsví. I Míra říkal, že ho dětství štvalo, že ho nikdo nebral vážně a pro všechny byl jenom ten malej smrad. Tak, a ty jsi velkej smrad,o)

  To se mi líbí

 4. Sirius: No tak to klidně můžu, ale bohužel mi hodně záleží na tom, co si o mně myslí ostatní a ti by si mysleli, že jsem blázen. To by bylo ještě dobrý, ale kdybych řádila na houpačkách a jiných věcích na hřištích, vši by si mysleli, že jsem nevychovaný spratek, který bere drogy a jednou zabije jejich děti. To by se mi nelíbilo ;o)))Anet: ŘIDIČÁK!!! Ale přejedeš chodce, nemáš řidičák!  Mně je celkem jedno, co si myslí Míra, Saudek a ty! Důležitá jsem přeci já, ne? ;oDDDDDDDD joke ;o)))Verčo! Proč bych to asi dělala????? Já nemám zapotřebí všem připomínat, kdy mám narozky, buď to někdo ví a nebo neví.  Fakt nevím, proč si pořád myslíš, že to musím všude říkat. Děkuji

  To se mi líbí

 5. Odbylo ti patnáct, to znamená:-budou se od Tebe čekat činy hodné dospělých, ale nebude ti dovoleno provádět věci hodných dospělých.-budeš se chtít chovat jako dítě, ale oni ti řeknou, že už jsi na to snad dost velká ne?!-budeš chtít zvládat náročnější věci, ale oni ti řeknou, že jsi na to ještě mladá!-budou chtít, abys prosadila svůj názor, aby tě následně seřvali, abys nebyla drzá.- všichni budou vědět, že jsi v pubertě, ale ohledy na to brát nebudou!-a ta léta, kdy se opravdu staneš dospělou, jsou naprosto nedocenitelným zbožím. A nejhorší že mají nejkratší trvanlivost. Utečou šíleně rychle!!Asi takhle to cítím od svých 15 let :o) Jinak toto období považuji za to nejkrásnější….

  To se mi líbí

 6. ježiš, jestli chcete napsat omluvenku v patnácti, tak si jí snad napíšete sami, ne?? nebo jste snad maminčiny prdelky, abyste se jí ptali, kdy do školy, kdy na záchod a kdy spát?? nebuďte trapný!!!!

  To se mi líbí

 7. Ježišimajra! Jak jsem strašně trapná!!!!! Ach bože!!! Hned se musím změnit, jinak se se mnou nikdo nebude bavit!! jsem ta nejtrapnější, to je tak trapný! Jak jsem s tím mohla žít!!!!!!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.